Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Jött már meg valakinek gólyatá...

Jött már meg valakinek gólyatáborra? Hogy élte meg így a gt-t?

Figyelt kérdés
Pont most jött meg és kedden gt.És nekem nagyon szokott folyni nem megyek ilyenkor sehova.:S Mit csináljak?Tampont még nem használtam.
2010. aug. 22. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem szombattól lesz gólyatábor...és nekem is pont akkora fog megjönni! Szerintem próbálj meg tampont használni...! Úgy a legkényelmesebb. Legalábbis én el sem tudnám képzelni betéttel. Próbáld meg először a minivel, de azért tegyél be hozzá egy tisztasági betétet is, mert ha nagyon vérzel, az nem fogja meg annyira. De legalább kényelmesen fogod érezni magad, és nem érzed, hogy folyik. Max egy picit sűrűbben jársz majd wc-re cserélni. Meg vegyél be egy algoflex-m-et, és szerintem semmi gond nem lesz. :)
2010. aug. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem péntektől lesz és nekem is kb akkor lesz tehát tampont viszek meg éjszakaibetétett
2010. aug. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem próbáld ki a tampont, én csak azt használok kb 13 éves korom óta!! Még ha szűz vagy, normál méretnél ne használj nagyobbat, de cseréld gyakran, akár óránként, érezni fogod, ha nehezen akar kijönni, akkor maradhat, még nem elég nedves! Sokkal kényelmesebb, higiénikusabb, nem lesz szaga, stb! Csak arra figyelj, hogy legyen hol cserélni, és mindig legyen lehetőség kezet mosnod, nehogy elkapj valamit. Illetve 3-4 óránál tovább ne hagyd bent, mindig tegyél fel újat.

Sok sikert!

31/L

2010. aug. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szerintem is próbáld ki a tampont( de lehetőleg még itthon kísérletezz), semmit nem veszíthetsz vele. hány napos a gólyatáborod? az egész évfolyam megy, vagy csak a te osztályod? ismersz már valakit?

az egyik barátnőmnek volt meg tábor közben, de ő használt már tampont, úgyhogy mindent ugyanúgy tudott csinálni, fürödtünk a balatonban is meg ilyenek, csak sűrűbben jártunk wc-re.

2010. aug. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1 embert ismerek.24-én megyek 27-én pedig jövök

1 órája próbáltam a tampont elsőre sikerült minden oké:D szal holnap veszünk tampont úgy kifogom bírni:D

2010. aug. 22. 15:08
 6/8 A kérdező kommentje:

ja és az egész 9. évfolyam lesz

és a koleszban alszunk és a fürdő úgy van hogy nincs függöny meg semmi.szal mindenki előtt.vagyis lányok lányok előtt fiúk fiúk előtt

2010. aug. 22. 15:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem így volt tavaly. Ilyen sátrazós tábor volt, szóval nem volt túl jó, és betétet használtam, de ki lehetett bírni. Az első pár napban jött meg, pont akkor, mikor először mentünk fürödni. De ez sem volt gáz, mert nálunk is egész évfolyam volt, és több lány is ácsorgott a térdig érő vízben hasonló okok miatt, úgyhogy így ismerkedtem meg pár emberrel az osztályomból. xD

Szóval nyugi, biztos lesz még olyan, akiknek meglesz, és a többiek is megértik, végül is nekik is meg szokott lenni, tehát nem gáz.

Egyébként nekem a tábor szuper volt, a végén már fürödtem is a Balatonban, szóval semmiről se maradtam le. :)

Sok szerencsét a táborhoz! ;)

2010. aug. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Asszem nekem a postán pont akkor érkezett egy csomag, amit rendeltem.
2010. aug. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!