Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen büntetést lehet kiszabn...

Milyen büntetést lehet kiszabni egy 17 éves fiúnak? Tippeket szeretnék kérni.

Figyelt kérdés
2014. jún. 12. 19:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Zsebpénz megvonás. A többi felesleges és hülyeség. Az a jó és hatásos (ja meg igazságos...) büntetés, amiből a gyerek önállóságot tanul.
2014. jún. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Eszter121 válasza:
Miért akarod megbüntetni?
2014. jún. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
69%

én most 15 éves fiúként, csak néhány kérdésem lenne, hogy ön nem volt fiatal? soha nem csinált hülyeséget? ha mégis, akkor az ön szülei mit csináltak?

véleményem szerint, amúgy az hogy nincs internet, haverok, az kb annyi a mai világban hogy elvágom a gyereket a külvilágtól. ha rossz társaságban van, akkor érthető, de egyébként meg mi a jó édes értelme? haha, kitoltam a gyerekkel jaj de jó? a munkáról meg annyit, hogy a napokban vezeték be, hogy mesterképzésen 2 felsőfokú nyelvvizsga kell (ami szerintem abszurdum), szóval elég nekünk tanulni is.


az én szüleim soha nem büntettek meg, és mégis segítek nekik ahogy tudok, de engem amióta az eszemet tudom befogtak a házimunkába, szóval kedves szülők ne 17 év után kezdjünk el gondolkodni hogy mit szúrtunk el

2014. jún. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Net és mobil használat korlátozása, vagy megvonása. Segítség a házi munkákban.
2014. júl. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!