Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen büntetést lehet kiszabn...

Milyen büntetést lehet kiszabni egy 17 éves fiúnak? Tippeket szeretnék kérni.

Figyelt kérdés
2014. jún. 12. 19:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Pénz megvonás!!! Ha bulizni nyaralni akar akkor iràny a diákmunka!
2014. jún. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Pénz, haverok, szórakozás megvonása.
2014. jún. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ, hogy mit tett.
2014. jún. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
Attól függ, hogy miért kell büntetni, én elég lágyszívű vagyok, hamar megbocsátok, de ha nem találkozhat a haverjaival, nem lóghat a neten, vagy nem járhat bulizni, az elég nagy büntetés lenne... de szerintem felesleges szegény srác nyarát elrontani, inkább folyamatosan figyeljünk rá, mindennap beszélgessünk vele és nem kell büntetni...
2014. jún. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nuku haverok, pénz, tv plusz router megvonása. Illetve nincs kimenő, max a kisboltig ennivalóért. Ha látnám, hogy hatásos akkor fokozatosan visszakaphatná a 'dolgait'.

(egyszer csináltam olyat amit nem kellett volna...na a fenti sorok voltak a következményei:) )

17/L

2014. jún. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
utolsó előtti remélem neked nincs még gyereked,mert ha ilyen a hozzáállásod akkor nagyon elrontod
2014. jún. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%

Utolsó hozzászóló!

Nekem több gyerekem is van, de még egyszer sem kellett drasztikus büntetést alkalmaznom, mert minden nap foglalkozok a gyerekeimmel, beszélgetünk, őszinték velem, el merik mondani a problémáikat...15-17 évesek

Ha megvonod a zsebpénzt, majd csór a táskádból, ha nem engeded a haverjaihoz, akkor amíg dolgozol elmegy hozzájuk, mire hazaérsz, már ő is Otthon lesz, és nyugtázod magadban, hogy huuu de franko büntetést találtam ki, közben meg a gyerek becsap, a hátad mögött meg kiröhög...

Én most is azt mondom, büntetés helyett többet kell foglalkozni a gyerekkel...

2014. jún. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
#4 és #7 hozzászóló voltam, bocsánat, de ez kimaradt.
2014. jún. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
23%
Valószínűleg neked angyal gyerekeid vannak,amúgy ezek a büntetések amiket felsoroltak nem drasztikusak,máskülönben az ejnye-bejnye meg a sok beszélgetés önmagában nem gyereknevelés,van amikor kell büntetés és hiába veregeted a vállad te mennyire sokat foglalkozol velük,tinik nincs olyan,hogy egy tini nem csinál hülyeséget,ha szerinted csak beszélgetni kell velük nagyon tévedsz..
2014. jún. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok!!Ezért írtam a diàkmunkát mert addig sincs eszébe hülyeséget csinálni sőt ha lefárad utána sincs!!!De ma ez nem divat hogy a gyerek dolgozzon!!!Vicc
2014. jún. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!