Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szilveszter vagy sem?

Szilveszter vagy sem?

Figyelt kérdés
8.osztályos vagyok, 1 hónap múlva 14 leszek. A barátnőim tartanak szilveszterkor egy házibulit. A szüleim vonakodva,de elengedtek. Az a gond, hogy nincs sok kedvem elmenni a barátnőimhez, inkább otthon nézném a TV-t, játszanák a tesómmal meg a szomszéd gyerekekkel. Úgy érzem lesz még elég buli az életemben. De mit mondjak a barátnőimnek úgy, hogy ne sértődjenek meg?
2009. dec. 28. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mond meg, hogy nincs kedved és kész, vagy mond hogy nem szivesen hagynád ott a tesódat, én is mentem ennyi idősen és megbántam, nem volt jó
2009. dec. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
azt h a szüleid nem engedtek el.beszéld meg a szüleiddel h falazanak neked ha mégis probálkoznának.jaja bárcsak majd az én lányom is ezt mondani kb 15 év múlva h nem bulizni akar hanem otthon lenni.:)
2009. dec. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld ezt így meg a züleiddel, biztos fognak örülni, esetleg mondhatod, hogy nem engedek. (de erről szólj az anyáéknak, hogy esetleg ők is ezt tudják mondani, ha...)
2009. dec. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bocs, lemaradt egy pár betű. szóval, hogy nem engedtek el
2009. dec. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is anyi idős vagyok,mint Te bár nem igazán értelek én a barátnőimmel eggyüt leszek mert mindig szeretek velük lenni úgy érzem ,hogy neked ők nem igazi barátok.

1.nem csak azért mert inkább a szüleiddelvagy (ami tök jó :))

hanem h nem mondod meg nekik őszintén hogy Temost inkább a szüleiddelés a családoddal lennél szilveszterkor énbiztos megmondanám nekik,hogy bociez nem elenetek van csak most tényleg a szüleimmel szeretnék lenni.. biztos megértik,de ha te jobbnaklátod akor mond azt,hogy a szüleid nem engedtek el vagy azt,hogy elutaztok vagy jön a nagycsalád és nem mehetsz..

Egyébként anyukádék biztos szeretnek és büszkék,hogy ilyen lányt neveltek,mint te :)

Boldog Ünnepeket kivánok..

2009. dec. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha azt mondja, nem engedték el, még avégén odamennek "elkérectetni"...inkább imitálj betegséget...mond azt, h valami fertőző nyavajád van, vagy ilyesmi(mellesleg jó látni, hogy valakinek 14 évesen még nem jár az esze a bulizáson ;) )
2009. dec. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan mond meg nekik, hogy nincs kedved kimozdulni otthonról szilveszterkor. Engem is hívtak egy buliba... az összes barátom és barátnőm ott lesz. 2 nap gondolkodási időt kaptunk a párommal, hogy szeretnék-e menni avagy sem. Nem kis összeget kértek érte, és még alkalmi ruhás is (fiatal gimnazistáknak????), így hát bár kicsit fájó lélekkel, de úgy döntöttem nekem se pénzem, se kedvem nagyzolni ott a nemlétező koktélrucimban, inkább egy csöndes estét töltünk el kettesben a barátommal. Kicsit neheztel rám ezért a "partiszervező" barátnőm, és biztos vagyok benne, hogy még hónapokig hallgathatom, hogy mekkora buli volt, de nem számít!
2009. dec. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!