Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szilveszter? Ti elvinnétek?...

Szilveszter? Ti elvinnétek? Vagy nagymamára biznátok?

Figyelt kérdés
Ti elvinnétek 3 honapos babátok szilveszeterezni egy baráthoz, ahol tobb gyerek is lesz?? kulon gyerekszoba??? egy kis baráti unneplés???
2010. dec. 19. 20:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%

Nem, biztosan nem. Mégpedig azért mert egy 3 hónapos babának nyugalom kell otthon veletek, még ha ott is nyugalom lenne...de minek? Én otthon maradnék a babával és a párommal és sziesztáznánk együtt.

Ez csak szilveszter, semmiről nem maradtok le vagy ilyesmi, lehet hogy csak én nem rajongok a szilveszterért, de nekem ugyan olyan nap mint a többi, főleg egy kicsivel.

Majd mentek jövőre, ha nagyobb lesz a gyerek, ha úgy gondoljátok.

Mondjuk én még akkor se passzolnám le mamának...

2010. dec. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi tavaly elvittük a fiunkat, pont még nem járt, letettük aludni fél 8-kor, külön szobába, nem volt semmi probléma. Idén viszont már majdnem 2 éves, érzékenyebb a zajokra, nem hiszem, hogy elvisszük bárhova is, marad a nagyszülőknél, ha összejön a buli. Szóval szerintem vidd nyugodtan, de ha a nagyinál marad, akkor sem kell aggódnod érte szerintem :) Jó szórakozást!
2010. dec. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem vinném el.biztos nem tudnám neki azt a nyugit biztosítani,mint itthon.pedig viszem mindenfele,nem nevelem búra alatt,de alvás csak nyugiban.
2010. dec. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én elvinném:)

Főleg, mert nyugi szilveszter éjjel nálunk nem nagyon van, a fél világ petárdákat és tűzijátékokat robbantgat.

2010. dec. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Semmiképpen se vinném.

Most lesz az első alaklom, h végre elmegyünk szilveszterezni, de a "nagy" 3 évest és a pici 10 hóst a nagyinál hagyjuk. Ilyen pici gyereket nem szabad kirángatni a jól megszokott környezetéből, csak hogy egy éjszaka ne a saját ágyában aludjon. Ha lenne már 7-8 éves, biztosan elvinném.

2010. dec. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyival alvás.Én erre szavazok,mi esküvőre mentünk amikor a babám fél éves volt.Teljesen nyugiban aludt,mi meg kiszórakoztuk magunkat.

Szerintem 3hónaposan tuti a nagyit kérném meg,hogy aludjon ott nálunk.Ha nem megoldható akkor te fürdeted,elaltatod a nagyinál és utána mentek el bulizni.

2010. dec. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nem vinném az biztos,olyan picike még jobb neki a nyugalom OTTHON!A mamával sem hagynám otthon,mert egy nyugodt percem sem lenne,nem is érezném magam jól sehol!
2010. dec. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nagyira hagynám.
2010. dec. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia.Nekem két lányom van az egyik 6 éves a másik 2.Soha miota megvannak nem ünnepeltem nélkülük..Annyira jó hogy ott vannak és éjfélkor megtudtam puszilni az arcukat:D

Mi a házunkban ünneplünk a szomszédnál.Szokott lenni nagy zenebona.És ha a kicsi álmos akkor lesétálok vele haza és alszik:D

2010. dec. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nagyival hagynám/hagyom. Már csak azért is, mert ha ott van velünk, akkor minden körülötte forog, és az nekem nem lenne egy nagy szilveszteri buli. Így meg tudom, hogy jó helyen van, szépen aluszkál amíg mi bulizunk (mert ugye az kisgyerekes szülőknek sem tilos).
2010. dec. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!