Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak ha mindenkinek...

Mit csináljak ha mindenkinek hazudik a családban?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok van egy 15 éves uncsim akinek volt egy barátja és azt mindenki utálta a csládban mert olyan bunkó volt és már suliból is rúgtták majdnem ki meg minden és azt mondta az uncsim h már szakítottak de én sejtettem h még járnak és amikor elment az uncsim megnéztem a naplózott beszélgetéseket és kierült h tényleg járnak(tudom nem volt helyes:P)és ma este át is jön és én mikor mondtam az uncsimnak h ma itt szeretnék aludni azt moondta nem mert tanul meg minden és titokban átjön a barátja.:pés még könnyen is mert a szülei nincsenek itthon csak 1 idős néni vigyáz rá!:P mit csináljak?elmondjam?mert sztem ez igy nem jó:Pne tudom mit csináljak:Pés ráadásul teljesen hülyének nézett mikor én párszor rákérdeztem mert gyaúsak voltak nagyon:P
2009. dec. 22. 16:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Szerintem , ha megakarod tartani a kapcsolatot köztetek, ne avatkozz bele az ő dolgába.
2009. dec. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
hát de ez akkor sem jó ez így!hisz mindenkinek hazudik.és titokban majd jön a pasija meg minden:P:Sés a papám(mert ők csak a nevelőszülei)már egy csomószor majdnem kilett dobva a házból mert segített az uncsimnak és nem mondta el h itt aludt a barátja meg minden:P...
2009. dec. 22. 16:27
 3/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet,hogy én sem a legjobb megoldást választanám ha a helyedben lennék,de én beszélnék a lánnyal.Elmondanám neki,hogy a legjobb az őszinteség,s ha tényleg szeretik egymást akkor vállalják a kapcsolatukat.

Ezen szerintem elgondolkozna...

15/L

2009. dec. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
köszönöm
2009. dec. 22. 16:38
 5/20 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne avatkozz bele, úgysem fog rád hallgatni az tuti.
2009. dec. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi a f*sz közöd van ahhoz, hogy ők mit csinálnak??

Utálom az ilyen kis pisis szarkeverőket...De most komolyan!

Nem a te dolgod!

2009. dec. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
Gondold egy kicsit a helyébe magadat. Neked hogy esne? Inkább beszéld meg vele, ha úgy is olyan jóba vagytok. Az biztos, h. a bizalom elvesztése lenne, ha szólnál valakinek. Meg egyébként is az ő dolga.
2009. dec. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

mit csinálj?

először is ne írj minden második sorod után egy ':P'-t

másodszor meg ne avatkozzál mások dolgába.

2009. dec. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

jah ez a :P tényleg enyhén idegesitő-.-

és szerintem 12évesen k*rvára de semmi közöd hozzá hogy mit csinál.szerintem ez nem nagy hazugság mondjuk.

és nem az a lényeg hogy a család utálja hanem hogy a csaj szereti..........

2009. dec. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
0%
de most miért kell ilyennek lenni??de most nem lehetne szépen válaszolni és nem leugatni meg úgy beszélni vele mint egy kutyával?és egyébként is még kicsi és csak megkérdezte mit csináljon.biztosan ti is csak egy 15 éves kis csimaszok vagytok.már elnézést!
2009. dec. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!