Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tennétek ha a 14 éves...

Mit tennétek ha a 14 éves lányotok azzal állna elő, hogy odaköltözik a 21 éves pasijához?

Figyelt kérdés
2014. márc. 10. 12:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
40%

Ez még nem szerelem,csak rajongás,ragaszkodás...miért van annyira oda a srácért?hogy jöttek össze egyáltalán?

huh,bocsi de nagyon durva mindkét oldalról...egyáltalán hogy gondolja egy 21 éves,hogy összejön egy kislánnyal?

Amúgy ez nem büntetendő???

2014. márc. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha attól retteg hogy elhagyja, akkor fogd meg ezzel..hogyha igazán szeret az a fiú, akkor kitart melletted, megvárja míg befejezed az iskolát stb. Mond neki hogy tegye próbára a srácot, picit ültess bogarat a fülébe és tedd bizalmatlanná..mert tiltani úgysem lehet,de a lányodat azért elbizonytalaníthanád a fene nagy szerelem érzésben,mert szerelmes persze lehet, de az nem normális hogy 14 évesen a költözés jut eszébe! A rizikófaktorok nem merülnek fel benne? Iskola, jövő, megélhetés? Ahhoz már nagy, hogy ezt reálisan lássa!!
2014. márc. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
75%

Megkaptam én is a privát üzenetet, gondolom mások is. De én sem tartom indokoltnak,h privátban levelezzek (nem a rendes nevem a felhasználói nevem, tehát azt nem kívánom így elrejteni).

"Olyan könnyű ám kívülről okosnak lenni" - egy fórumon tettél fel egy kérdést, ahol a felhasználók nem ismerőseid, név és fénykép nélkül mondják el véleményeiket.

"kíváncsi lennék, hogy ha a te gyereked állna oda eléd ezzel a bejelentésével hogyan reagálnád le úgy, hogy normális körülmények között neveled, a seggét kinyalva" - egyik sem állt elém ilyennel. Úgy gondolom a gyerek viselkedése mindig mutat egy tükröt az otthoni helyzetről. Ez egyáltalán nem az a kérdés, amire azt lehet mondani,h bármely családban előfordulhat. Seggét kinyalva? Ez nem pozitívum.

További véleményem:

- a 21 éves nem fiú, hanem férfi

- általános iskolás lány egy 21 éves férfival - ahogy már mások leírták, ez önmagában jelez problémát

- retteg attól,h elhagyja a pasi - ez más életkorban sem normális. 14 évesnél meg főleg nem.

- és te elgondolkozol azon,h erre hogyan is kéne reagálni

Azt írod privátban,h nem érzed magad hibásnak a kialakult helyzetért. Márpedig amiket leírtál, nagyon is arra utalnak,h sok minden nem stimmel, mert ez a legtöbb családban nem fordulhat elő. Akkor ki hibázott szerinted?

Mivel én is azért vagyok fenn egy ilyen fórumon,h mások véleményét is lássam az engem érdeklő témákról, nem privátban várok/adok választ.

2014. márc. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Kiröhögném,aztán elbeszélgetnék a kis fejével,de mindenekelőtt én nem engedném,hogy egy 21 éves férfivel járjon a 14éves kislány.
2014. márc. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Ez nem bűncselekmény? 21 éves 14 évessel?
2014. márc. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

1 Bűncselekmény a srác részéről!

2 a helyedbe kérdező elásnám magam szégyenbe, ha ilyet mondana nekem a lányom, de még szép hogy nem hagynám neki azt sem hogy járjanak nem hogy összeköltözzenek!

Ez azért durva egy kicsit nem gondolod?

2014. márc. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezen nincs mit gondolkozni.

NEM és kész! Majd, ha 18 éves, érett felnőtt fejjel képes eltartani magát, és a pasi egy normális (nem egy 14 éves lányokhoz vonzódó nyomorék)rendes ember, áldásom rájuk, éljenek együtt!

Na de 14 évesen? Biztos kiröhögném, és a legelső próbálkozásánál rendőrrel hozatnám haza.

2014. márc. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Csak én röhögném ki?:D

Hagy menjen, 1 hónap se kell majd, hogy sírva könyörögje magát haza. Főzés, takarítás, bevásárlás, csekkek fizetése..

Poénból nem engedném haza ezután 1-2 hétig, hagy szenvedjen. Aztán majd 2x is meggondolja...

2014. márc. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
jajjne. ez nem a 13 éves kiscsaj kérdése aki minden nap kitesz egy kérdést a 14éves + 21 éves képzelt kapcsolatáról,majd arról hogy ő 13éves és kihívóan akar öltözködni?
2014. márc. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! Azt azért szeretném tudni, hogy aki nem engedné , hogy együtt járjon a lánya a sráccal azon még nem gondolkozott el, hogy annál jobban akarná és akkor még titokban hazudozva találkoznának? Aki meg azt mondja, hogy bűncselekmény olvasson jobban utána mert sajnos nem az. Aki azt írta , hogy a gyerek tükrözi a családját hát közlöm vele, hogy általában így van igen de vannak kivételek . Például az én esetem és ismerek olyan családokat ahol példásak a szülők mégis a gyerekeik börtönben vannak. Erre mit mondasz te okostojás? Nem minden esetben a szülők a hibásak!
2014. márc. 11. 09:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!