Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit gondoltok erről a Tumblr...

Mit gondoltok erről a Tumblr oldalról?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy rengeteg ilyen kérdés van,de engem is érdekelne a véleményetek. Most csináltam egy Tumblr oldalt:

[link]


Igazából tudom,hogy nem fog nagyon senkinek se tetszeni,meg,hogy sokan tartják sablonos,tucat sz/rnak. De szeretném leírni a saját gondolataimat és szeretném másokkal megosztani a kedvelt idézeteimet.


Amit utoljára kitettem képet is én szerkesztettem (látszik is) szóval nem az a célom,hogy egy halom hipi-szuper menő képet másolgassak át az oldalamra.


Meg még nincs teljesen kiforrva a stílus,a színek,ezeket még próbálgatnom kell. De mindenféle tanácsot szívesen fogadnék :) Ja és elküldhetnétek a ti oldalatokat,szívesen megnézném.



2014. jan. 2. 22:05
1 2
 11/12 anonim válasza:

Szia! :)

Nekem kimondottan tetszik :) Van egy-két sablonos szöveg, de szerintem egy idő után te is érezni fogod, hogy mi az, ami sablonos, és mi az ami nem. De szerintem folytasd, mert nagyon jó. Én még ilyet sem tudnék csinálni, szóval :D Na, lényeg a lényeg, hajrá! :)

2014. jan. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok,köszönöm :)

Igen,én is érzkélem ezt a sablonos témát,meg,hogy nem nagyon érdekelne másokat. Bár én szeretem mások történeteit,idézeteit olvasni,de a 100 ugyan azt mondó szöveg után már nekem is unalmas tud lenni,de úgy döntöttem,hogy folytatom,ha másnak nem is,de magamnak.


Még egyszer köszi mindenkinek aki válaszolt.

2014. jan. 6. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!