Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit gondoltok erről a Tumblr...

Mit gondoltok erről a Tumblr oldalról?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy rengeteg ilyen kérdés van,de engem is érdekelne a véleményetek. Most csináltam egy Tumblr oldalt:

[link]


Igazából tudom,hogy nem fog nagyon senkinek se tetszeni,meg,hogy sokan tartják sablonos,tucat sz/rnak. De szeretném leírni a saját gondolataimat és szeretném másokkal megosztani a kedvelt idézeteimet.


Amit utoljára kitettem képet is én szerkesztettem (látszik is) szóval nem az a célom,hogy egy halom hipi-szuper menő képet másolgassak át az oldalamra.


Meg még nincs teljesen kiforrva a stílus,a színek,ezeket még próbálgatnom kell. De mindenféle tanácsot szívesen fogadnék :) Ja és elküldhetnétek a ti oldalatokat,szívesen megnézném.



2014. jan. 2. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
na, a tumblr-t is el lehet felejteni...
2014. jan. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Gondoltam kipróbálom ha már annyian dicsérték..hogy mi a jó benne.
2014. jan. 2. 22:27
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A tumblr nem olyan mint a twitter meg a facebook, hogy még a postás is tudja, hogy te csináltad. A tumblr magadnak szól, privátban.
2014. jan. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
tenyleg eleg sablonos
2014. jan. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
mutass olyat,ami nem..kíváncsi vagyok :)
2014. jan. 4. 19:52
 6/12 anonim ***** válasza:

Az idézetes dolog elég sablonos, szóval nem hiszem hogy tudnánk olyat mutatni, ami nem lenne az.

Az a baj ezekkel, hogy nagyon sokan kiírják fészre, de valójában nem is értik mit írtak. Persze irkálnak a boldogságról, hogy mennyire erősek, na meg a legjobb, a pozitív gondolkodásról. Persze ha valami történik velük, akkor biztos, hogy nem tudnának sem erősek maradni, sem pedig pozitívan gondolkodni.


Van az oldaladon egy-kettő ami tényleg tetszik és nem láttam még pl, de szerintem az idézetek már örökké sablonosak maradnak és nem lesz már ez olyan egyedi.

2014. jan. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Igen,én is érzem,hogy sablonos dolog ez az idézetes dolog.

Amúgy lehet azért nem láttad,mert én írtam :) Ha szomorú vagyok akkor mindig ilyen sablonokat szoktam írkálni,valahogy segít,hogy jobb kedvem legyen :D


Azért is kértem,hogy mutassanak már olyan Tumblr oldalt,ami nem sablonos,és tetszik nekik,mert tényleg kíváncsi vagyok rá.

2014. jan. 5. 20:44
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ha úgy vagy vele hogy élvezed és tetszik, akkor csináld. Amiket te írsz, azok tényleg jobbak. Nekem is volt tumblr oldalam (persze más témában) és sok örömet okozott. :) Jó kis hobby egyébként.
2014. jan. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem jó hogy megosztod a saját gondolataidat , de szerintem nem nagyon érdekelne mást :/ a dizájn teljesen rendben van :) ez inkább egy magadnak írt blog :) jó később ezeket a gondolatokat visszaolvasni, bár szerintem egy napló praktikusabb lenne mert még 20 év múlva is meg lesz( de kitudja mi lesz a tumblr jövője)
2014. jan. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Elöző vagyok, egy csomó blog fajta van ami nem saját magadnak szól pl

: [link] ország témás blog

[link] humor blog

[link] kaja blog

[link] személyes blog mindennel (gif, szép képek, idézetek,humoros postok)

[link] személyes blog élet eseményekkel (na ez az amit mindenki lesz*r magasról)

2014. jan. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!