Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek, ha nem bĂ­rom...

Mit tegyek, ha nem bĂ­rom elviselni a padtĂĄrsam? 14L

Figyelt kérdés
8. osztĂĄlyos vagyok ĂŠs a padtĂĄrsam egy idiĂłta..Mivel magasak vagyunk, leghĂĄtul kell ĂźlnĂźnk, Ă­gy a tanĂĄrok sem lĂĄtjĂĄk mindig, hogy mi folyik ott. Az a mĂĄniĂĄja, hogy hĂşzkodja a szĂŠkem ide-oda. Olyan is volt, hogy Ăźltem a szĂŠken ĂŠs kihĂşzta alĂłlam. :\ Most mĂĄr kb. minden hĂŠten sĂ­rok miatta, de senki sem ĂŠrti mi bajom. Mit tegyek?:\
2013. dec. 13. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérd meg négyszemközt az osztályfőnöködet, hogy ültessen el mellőle.

Ha neked ezért kellemetlen szólni, akkor a szüleid beszéljék meg vele.

2013. dec. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt kéne tennem, de tuti elsírnám magam :\\
2013. dec. 13. 18:09
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért sírnád el magad? Egyszerűen nem szereted a jelenleg fennálló helyzetet, és a legegyszerűbb, ahogy véget tudsz neki vetni az az, hogy higgadtan elmondod az osztályfőnöködnek, hogy ez a problémád, biztos meg fogja érteni.
2013. dec. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is beszélj négy szem közt az osztályfőnököddel.

És ne aggódj azon, hogy elsírod magad előtte! Ezt ne szégyelld! :)


Egyébként én egyszer a főnököm előtt sírtam. Ügyfélszolgálaton egy ügyfél annyira bunkó volt velem, hogy utána a főnök előtt elsírtam magam. Picit kellemetlen volt, de tök normálisan viselkedett. :)


Ne aggódj. De ezt valóban muszáj rendeznetek, mert így csak szenvedni fogsz.

2013. dec. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért nem ülsz máshova?Mi 8.-ba oda ültünk ahova akartunk.Mondjuk mindegyik óra másik teremben volt,ott azért megtartottuk az ülésrendet(nagyjából) de a termünkbe szinte soha.Úgy hogy vagy beszélsz osztályfőnököddel vagy máshova ülsz.
2013. dec. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Itt mindig megnézik az ülésrendet a tanárok :\ De megpróbálok beszélni a tanárraal :))))
2013. dec. 15. 10:55
 7/7 anonim válasza:
Velem is volt ilyen. Megmondtam a tanárnak, megkértem, hogy nem mondja meg neki miért, és elültem.
2013. dec. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!