Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi lenne az eredménye?

Mi lenne az eredménye?

Figyelt kérdés
3-4algo piryn,2 algoflex izom+ izület, 3-4 magnézijm tabletta.. Ha fokozza a hatást energia ital? (éhgyomorra!)

2013. nov. 21. 20:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyomormosás
2013. nov. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

1.Ha észrevennék,pszichológushoz vagy pszichiáterhez küldenének a szüleid vagy akárki.

2.Hányingered lenne,émelyegnél(elég durva szinten),nagyon rossz közérzeted lenne..

Így hát nem hinném,hogy neked be kellene venned ezeket a gyógyszereket.Valamint úgy gondolom,hogy az öngyilkosság nem megoldás.Nem is jó az,ha fájdalmat okozol másoknak.

2013. nov. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát jó eredménye nem lenne, az biztos. Gyomormosás, pszcihiátria, szóval nem ajánlom.

Ha meg direkt azért vennéd be, hogy rossz legyen, akkor kezdd a pszcihiátriával, ne ess át a gyomormosáson. Komolyan mondom, ha ilyen gondolataid vannak, akkor mondd el valakinek, aki tud segíteni!

2013. nov. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Magnézium meg minek? Amúgy émelygés lenne, meg iszonyatosan szarul éreznéd magad. Ennyi, viszont hidd el, ha mástól nem, de ettől bizony kívánni fogod a halált, mert olyan szarul leszel, hogy csak na.
2013. nov. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azonnal kihánynám. Állandóan rosszul vagyok a tablettáktól, pedig én csak 1 idegnyugtatot 1 ginseng-et 4 D vitamint 1 C vitamint 1 nem tudom milyen nyugtatot es 2 halolaj kapszulat veszek be meg egy magne b6-ot, ezektol is mindig rosszul vagyok eh gyomorra + energiaital na azt tuti kihanynad, ne probald ki, pszichiatriara is kuldhetnek, bar nem mindig, mert egyik ismerosom is begyogyszerezte magat es nem kuldtek el max talan pszichologushoz. Inkabb irj egy verset, rajzolj, irj tortenetet, akarmi.
2013. nov. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez gyakorlatilag 5 szem fájdalomcsillapító. Lehet hogy az éhgyomor miatt nem lenne 100-as a közérzete, de egyébként szerintem még csak ki sem hányná. Szerintem nem lenne szarul.
2013. nov. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szarul voltam de semmi extra. :S
2013. nov. 22. 16:30
 8/12 anonim ***** válasza:
Na és megérte?!
2013. nov. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Meg!

Semmi nem fájt el .. nem gondolkoztam semmin mert nem tudtam.. jó érzés volt.!

2013. nov. 23. 16:49
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi a baj? Miért kellett ennyi gyógyszer?
2013. nov. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!