Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki csináltatott Nifty tesztet?...

Ki csináltatott Nifty tesztet? Ennek az eredménye mennyire pontos és mi az ára? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

#Nifty #fejlődési rendellenességek
2013. nov. 3. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
ha jo akkor drága,ha ocska akkor olcso
2013. nov. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! Én a Nifty tesztről érdeklődtem, ezen belül nem igazán értem mi lehet olcsó és drága. Ennek az ára úgy tudom 180 ezer körül van.
2013. nov. 18. 10:57
 3/4 anonim válasza:
Szia, 180e Ft a nifty+ kötelező ultrahang, ami még 15e Ft. Szóval összesen 195e Ft. Nekem megnyugtató eredményt adott, így nem mentem magzatvíz mintavételre. Állítólag 99.9% pontosságú, de az eredményen rajta van, hogy a negatív eredmény nem zárja ki teljes bizonyossággal a szindrómák lehetőségét, és hogy a teszt nem diagnosztika, hanem tájékoztató jellegű...
2014. febr. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Sajnos már nem aktuális, elvesztettük a babánkat.
2014. febr. 6. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!