Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hová jutottunk? .

Hová jutottunk? .

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek! A kérdésem adott. Az osztály most szervezi meg a nyári tábort, ugyanoda, ahol tavaly voltunk (csillebérc), és most elkezdtek a többik beszélgetni, hogy mit csinálnak ott, stb. Erre vagy 4 ember (köztük az "alfák")kitalálták, hogy vigyenek cigaretát a táborba, és hogy milyet.. Jogos voltam hogy elküldtem őket a francba? Ráadásul tavaly ITLAT is vittek a táborba, 13, 14 éves létükre. Megmondjam az ofőnek?
2013. nov. 5. 20:23
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
170 cm és 58 kg vagyok, piros marlborot és sötétkék bondot szívok (attól függ mi van, de gyakrabb a bond) akkor ugye kb 5 szál naponta. Nem is szeretnék ennél többet, mert mi lesz, ha gyereket akarok vagy valami? Így sincs sok akaraterőm :/
2013. nov. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
51%
ja és nő vagyok.
2013. nov. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Ne mond meg mert berágnak rád és amíg oda jársz naponta szét leszel szívatva. Az neked lesz rossz.


Ha ők isznak cigiznek... hagyd rájuk nem a te károd lesz később.

"Hová jutottunk ?" Amikor én voltam tizenéves már akkor ez ment kirándulások alkalmával, ez nem egy új dolog.


25 F

2013. nov. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!