Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hová jutottunk? .

Hová jutottunk? .

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek! A kérdésem adott. Az osztály most szervezi meg a nyári tábort, ugyanoda, ahol tavaly voltunk (csillebérc), és most elkezdtek a többik beszélgetni, hogy mit csinálnak ott, stb. Erre vagy 4 ember (köztük az "alfák")kitalálták, hogy vigyenek cigaretát a táborba, és hogy milyet.. Jogos voltam hogy elküldtem őket a francba? Ráadásul tavaly ITLAT is vittek a táborba, 13, 14 éves létükre. Megmondjam az ofőnek?
2013. nov. 5. 20:23
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Jelzem, nekem semmi kedvem nincs ugyan oda elmenni, megnézni Szentendrét, csak mert a tavalyi árvíz miatt nem jutott rá időnk.. Ráadásul tavaly is úgy mentem el, hogy az egész osztály unszolt vagy 2, 3 hétig, köztük az ofő, mivel nagyon zárkózott vagyok. Épp ezért kérdem, hogy ezt csak én reagálom túl?
2013. nov. 5. 20:25
 2/23 anonim ***** válasza:
65%
ne foglalkozz velük. A saját életüket teszik tönkre az itallal és a cigivel.csak nagynak érzik magukat ezek miatt.pedig majd rájönnek hogy az emberek többsége nem szereti a dohányzó és italozó nőket.nem jó a cigi,saját tapasztalat sajnos.légy te az okos.ha ilyen h*lyék akkor hagyd rájuk :)
2013. nov. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Te pörgöd túl, nem kell velük foglalkozni. De azért neked se kelljen már egy egész osztálynak könyörögni, hogy elmenjél osztálykirándulásra.
2013. nov. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Igen, így gondolom én is, de azért mélyen legbelül fáj, hogy tönkreteszik magukat..


Utolsó: Őszintén megmondom neked, fogalmam sincs miért könyörögtek nekem.. nem szoktam elvárni, és kifejezetten gyűlölöm ha rám erőszakolnak ilyen dolgokat.


Egy kérdés: Középiskolában ugye már sokkal "normálisabb" egyének IS lesznek? Nem elit gimibe megyek, pedig megtehetném (tudásom alapján), de véleményem szerint nekem egy sima gimi is elég.

2013. nov. 5. 20:40
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Tojd le! Amíg te nem csinálsz hülyeséget addig nem lesz bajod.
2013. nov. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha te nem akarsz cigizni meg piálni akkor ne tegyed viszont azt úgyse tudod meg gátolni ,hogy ők ne tegyék az az ő (meg a szüleik) dolguk

ha szólsz az ofőnek azzal meg csak azt éred el hogy spiclinek és bénának tartsanak


Az meg ,hogy a gimiben más lesz háát nem , még csak most kezditek a kamaszkort :) használd ki mert egy pillanat alatt eltelik

2013. nov. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Számomra a kamaszkor nagyjából a következőkből áll, nagy dolgokra bontva: Iskola, illetve számítógépezés. Egyszerűen lusta vagyok elmenni bárhova is bulizni, illetve kedvem sincs.
2013. nov. 5. 21:00
 8/23 anonim ***** válasza:
75%
13-14 évesen elég korai ez... bár tény azért gimibe már mindenki vitt magával 1 kis piát osztálykirándulásra :D de 13 évesen még nem kéne.
2013. nov. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát mi nyolcadikba nagyba vittünk már piát év végi kirándulásra, de a tanárok is elég lazán vették a dolgot... Mondjuk nálunk azért idősebbekre jött ki valahogy a suli mindenki már bőven 14 éves volt, de volt 15. (Senki se bukott, felvételis suli..:D)


Szóval nem nagy kunszt, bár most egy mini royal vodkát hoztak, ami jó, mert nem rúg be tőle az a 10 fős klikk, de szar az íze, az fix!


Mondjuk én nem 'kaptam', de nem is vonzott annyira a dolog, tanárokkal a házban...:)


Szerintem nem extra, ma már ilyet lazán csinálnak a gyerekek, cigizni... Nálunk már hetedikben volt 3 láncdohányos. Szóval felesleges rajta pörögni, ne is foglalkozz velük, mert max még szerzel magadnak pár embert, aki megutál.


Amúgy ne parázz, gimibe csak rosszabb lesz. Ott már a nagy része a bandának nyugisan fog inni ilyen sört, vagy ilyesmit. Ne mondd el ofőnek, jogosan szóltál rájuk, de ennyi, most ha hülyék, akkor hülyék, ez van!:D


Nekem van ismerősöm, aki 13 éves és ide jár, most volt Lights offon, ahova nem mentem azért 15 éves létemre, hogy mégis mit csinálnék ott?:D (Már azért közeleg a 16. is, szóval, már elvileg lassan elérem az 'igazi bulizós kort'...)


peace

2013. nov. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
87%
Én cigizek, de azt hiszem nem merem majd bevállalni osztálykiránduláson a cigit, meg nem menőzök vele :) Én szégyellem is csak nincs akaraterőm leszokni. Az ivászat pedig szokványos. Tavaly tartottam medencés osztálybulit, haverommal vettünk magunknak sört (azt a 2%-osat amitől be sem csípek, pedig nagyon rosszul birom a piát és nagyon ritkán iszom) volt egy fiú, ő is kiverte érte a balhét, a haveromat piszkálják is, meg akarta verni a fiút mert ott telt be neki a pohár. Ne szólj az ofinak. Nem kell részt venned ebben, bevallom az ivás része tényleg menőzés. A cigi nem feltétlen, tudod, aki rászokott, annak kell én csak azért nem merek majd szerintem, mert az ofi nem kedvel, azonnal szól az otthoniaknak és biosztanár kísér minket. Lehet egy szálat magammal viszek, hátha, de nem tudom, akkor is elbújok majd xd
2013. nov. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!