Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért csinálta ezt velem? Mit...

Miért csinálta ezt velem? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

most 16éves vagyok.két éve mikor 14voltam a felvételi közepén apa(?) elhagyott minket.semmit nem értettem belőle egyik nap még minden rendbe volt másnap mikor hazaértem már minden cuccát elpakolta és elment.kérdeztem anyát rengetegszer de soha nem mondta el.vagy azt mondta hogy ha majd nagy leszek elmondja mert nem érteném vagy h ne kérdezzem meg soha többé mert ezzel neki csak fájdalmat okozok.talán viccnek is felfoghatnám hogy két év alatt egyszer se keresett meg.a szülinapomon se és karácsonykor se.egyszer mikor barátnőimmel sétáltam elment mellettünk és nem köszönt hanem elfordította a fejét.másnál ez épp forditva szokott lenni h a gyerek nem akarja megismerni mert az milyen ciki már nálunk meg forditva.csak az egyik barátnőm tudta közülük h mi történt ezért a többi elég furcsán nézett rám.szerintem soha nem fogom megérteni h mit követhettem el amiért ezt csinálja velem. hiányzik de gyűlöletett is érzek iránta.

nemrég egyik barátom szülinapja volt és ott megismerkedtem egy fiúval tökjól elvoltunk meg minden.másnap bejelölt iwiwen.volt egy nyaralasi kép kicsi kép volt mert 4db volt összevágva.de én tisztán láttam hogy négyen vannak rajta és a fiú melett apukám áll.két év alatt most éreztem azt h megkell néznem az ő iwiwjét is.elolvastam h szabadidejében a legtöbb időt a családjával két gyermekével és feleségével tölti.KÉT GYEREK?igazán köszönömszépen h 14évet képes volt igy kitörölni az életéből.eddig minden nap azt reméltem h egyszer csak bekopogtat és azt mondja h sziasztok ittvagyok és sajnálok mindent.persze ez soha nem fog már megtörténni.olyan szivesen beolvasnék neki.fáj h látom h mennyire boldog.a fiú amugy felvett msnen is.nagyon rendes.és csomószor akart már találkozni.de nemmegy.máskor örülnék neki h egy ilyen helyes fiú akar velem járni,de nem tudnék belenézni a szemébe.(amugy csak a kisfiú (aki most egyéves azt hiszem) az igazi gyereke apának)nem tudnom mitcsináljak.egyik barátnőm megkérdezte h rányomulhat e a fiúra ha már engem nem érdekel?nem tudom mit mondjak.szerintetek?:S mindig is ilyen barátot akartam.zöld szem feket haj és olyan tökjó laza és bmx-ezik *.* nemtudom mitcsináljak segitsetek:'(


2009. nov. 13. 11:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
azóta mi történt?
2009. dec. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
jaja! mitörtént?
2009. dec. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Van valami fejlemény? :)
2010. jún. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
bocsi hogy nem írtam csak nem szívesen beszélnék arról ami történt...:/ rájöttem hogy jobb lesz teljesen kitörölni az egész életemből és azokat is akiknek akármi közük is lenne hozzá:(
2010. jún. 9. 12:06
 15/16 A kérdező kommentje:
ja és így utólag is köszönöm mindenkinek a válaszokat:]
2010. jún. 9. 12:09
 16/16 anonim ***** válasza:
Okos döntés. Ezt fogd fel úgy, hogy része a felnőtté válásnak, az önállósodásnak és erősebb leszel tőle!
2010. jún. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!