Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit kellene tennem? (nagyon...

Mit kellene tennem? (nagyon elvagyok veszve )

Figyelt kérdés
16 éves, csaj vagyok, van 1 legjobbarátnőm, vannak, barátnőm, ilyen "haver csajok", haverjaim. 13éves koromban majdnem megerőszakolt a bátyám (30 éves volt akkor), összetörtem belűlről, majd nem öngyilkos lettem(érfelvágás, anyumbejött és bekötötte). Azóta volt 1-2 pasim de semmi, nem volt csóknál kívül. Nemtom, hogy pasizzam be, mert már szeretnék egy pasit :$, lekileg gatya vagyok, anyum rákos volt nagyon szeretem m mindent megbeszélek vele , nővérem gyógyíthatatlan beteg aki folyton kiabál ordítozik pofázik és mindenbe beleköt, hugom kikészít 6 éves kis szaros de visszaugat és nemfogad szót, de mindig bevédem mert nagyonszeretem , másik nővéremnek én vigyázok néha a kis lányára(1,5 éves) olyankor megnyugszom, ő a mindenem egyszerűen imádom azt a kislányt, kiderült ,h apám megb.szta a mostohalányát(a gyógyíthatatlan beteg nővéremet) apámat gyűlölöm, és a másik nővéremet(akinek van a kislánya) meg lecidáztatta kiskorában(7-8-9.... évesen), mindezt úgy h fennyegette őket(és megis verte), erről mi semmit sem tudtunk anyával(mert mindig akkor csináta amikor nem volt otthon anya) ezidáig. Mind a kétnővérem már 25 éves elmúlt. Jah és két nappal ezelőtt volt bátyámnak autóbalesete. Szóval én most nem tudom ,hogy mitcsináljak, nagyon kivagyok borulva, és újra az öngyilkosságon gondolkodom. szóval készvagyok ,ha tudtok adni tanácsot meg köszönném. Jahm és feszülltség leezetésére cigizem, tudom a következményeit, erről a tényezőről nem szeretnék hallani(anyu is tudja.)
2011. júl. 25. 16:19
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Jézusom! Ez szörnyű amit írtál.
2011. júl. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Úristen...

ÚRISTEN!!!

MEG NE ÖLD MAGAD! Nem tudom, mit lehet tenni ilyenkor, de BIZTOS nem ez a megoldás.

Jó ég!

2011. júl. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem hiszem, hogy bármelyikünk tudna neked segíteni ebben. Ezt még olvasni is durva, el sem tudom képzelni milyen lehet átélni. De az öngyilkosságon ne gondolkodj. Nem éri meg. Én a helyedben megvárnám, amíg 18 leszek, aztán egy életre eltűnnék előlük.
2011. júl. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Ahogy írtad nővéred 1,5 éves kislányát imádod. Nem tudom, a nővéreddel milyen a kapcsolatod, de érdemes lenne megbeszélni vele, hogy megoldható lenne-e, hogy néhány napra odamész hozzájuk (gondolom már külön élnek, ha elmúlt 25 éves). A kislánnyal törődnél, játszanál vele, vigyáznál rá, mesélnél neki esténként, aminek gondolom a kislány is örülne, te pedig kicsit talán kizökkenél. Hátha ez fel tudna tölteni energiával, hátha rájönnél közben, hogy nem szabad megölnöd magad, hiszen van valaki, aki számíthat Rád, van akinek fontos vagy!


Más ötletem sajnos nincs, szörnyű volt ezt az egészet végig olvasni! Nagyon sajnállak, hogy ilyen helyzetbe kerültél, de ne add fel!! Kitartást kívánok neked! :)

16/L

2011. júl. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Amit az előző írt az jó ötlet.

Mindenképpen fontold meg a pszihológust! Egyedül nagyon nehéz ezekkel a dolgokkal megbirkóznod, a pszihológus sokat segíthet, hogy fel tudd dolgozni mindezt.

2011. júl. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezek olyandolgok amit 1 embertudrólam anyumon kívül, a legjobbbarátnőm,de sajnos mostanában keveset találkozunk, pszihológus nem kell nekem, most nagyon egyedül vagyok :/ és nagyon szeretnék már egy pasit aki szeret, dehát nem jön össze nekem sajnos ez a dolog, szörnyen érzem magam...
2011. júl. 25. 21:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódnod majd minden meg fog oldódni a maga dolgán.Ami biztos ne öld meg magad , és ha tehetted legyél sokat a Legjobb barátnőddel , hidd el minden jobb lesz idővel.
2011. júl. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Jaj, nehogy öngyilkosságon gondolkozz! Ez nagy hülyeség lenne hidd el, hogy megbánnád. Minden rendbe jön, a legtöbb embernek vannak nagyon nagyon mélypontjai de ki kell mászni belőle, feladni SOHA nem szabad, az a legkönnyebb. Több vagy Te ennél. Amúgy én azt mondom, hogy tényleg amiket írtál...hát cigizz nyugodtan ha ettől jobban érzed magad.
2011. júl. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi (:
2011. júl. 29. 12:37
 10/10 anonim ***** válasza:

Édes Istenem ezt olvasni szörnyű,h ilyen körülmények között élsz de ne légy öngyilkos az nem megoldás!Gondolj azokra akik tényleg szeretnek!Mekkora veszteség lenne nekik ha te is elmennél...Főleg anyukádra gondolj itt!szüksége van erőre ahogyan neked is tartsatok össze így egymásnak adhadtok erőt.

Ennyi volna amit javasolni tudok hiszen nem vagyok sem tapasztalt sem egyéb.De remélem azért tudtam segíteni.Kitartást!

2011. júl. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!