Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ti tudtok beszélni...

Kamaszok, ti tudtok beszélni az érzéseitekrol? 15/l

Figyelt kérdés
Mert én jobban szeretem őket leírni ez gond??
2013. aug. 27. 21:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Tudok, de annyira nem érdekel senkit se.
2013. aug. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
nincs olyan akinek szívesen elmondanám
2013. aug. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem igazán. Anyum egész más személyiség, mint én és emiatt inkább tettetem magam. Ő sokat járt bulizni, sportos stílusú és életszemléletű, meg folyton pörög és túlzásokba esik, én mêg az ellentéte vagyok mindenben kb.

Apummal nincs is igazi kapcsolatom, pár havonta eljön velem vásárolni mêg a szülinapra, ünnepekre ír sms-t, de nem ismer egyáltalán.

A barátaimmal ritkán találkozhatok, és nekik sem vagyok képes igazán kiönteni a szívem. Ha már valahogy ki tudod fejezni, akkor az már jó:-) Írásban azért is lehet jobb, mert össze tudod szedni a gondolataidat, veszekedés sem alakulhat ki, stb.

2013. aug. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!