Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, Kamaszok rokonai! Ezt...

Szülők, Kamaszok rokonai! Ezt mondta nekem, ez normális?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, már nagylány vagyok:D, és hát ugye van mellem is. Keresztapám aki 34 éves, azt mondja: idén nyáron már nő lettél, megnőtt a csecsed is.Én köpni nyelni nem tudtam e mondata hallatán. A családban van egy 29 éves fiú (unokatesóm),és ő szeret másoknak bókolni(és nem csak azt mondja hogy szép vagy, hanem olyanokat is jó nagyon a pattanásaid csajszi->vagyis a csajnak a melle), de tudom hogy ő nekem nem mondana ilyet!(keresztapám nőtlen vagy 10 éve nem is volt barátnője, a 29 éves unokatesóm pedig párkapcsolatban él 8 éve <- ha ez kell a válasz megadásához)

2013. aug. 21. 19:39
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Jézusom... Hát nekem nem mondanám, hogy rokonok, de családi barátok szoktak ilyesmikkel viccelődni. És én nevetek rajt, meg max vasszaszólok. Még a szüleim is beszállnak és amikor tényleg gáz, akkor én állítok le mindenkit, hogy na jó, már nem vicces.

Legyél kicsit lazább, szexuális zaklatás, majd ha tapogat "úgy", meg tényleg durva megjegyzést tesz.

2013. aug. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
ok.
2013. aug. 23. 17:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!