Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, Kamaszok rokonai! Ezt...

Szülők, Kamaszok rokonai! Ezt mondta nekem, ez normális?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, már nagylány vagyok:D, és hát ugye van mellem is. Keresztapám aki 34 éves, azt mondja: idén nyáron már nő lettél, megnőtt a csecsed is.Én köpni nyelni nem tudtam e mondata hallatán. A családban van egy 29 éves fiú (unokatesóm),és ő szeret másoknak bókolni(és nem csak azt mondja hogy szép vagy, hanem olyanokat is jó nagyon a pattanásaid csajszi->vagyis a csajnak a melle), de tudom hogy ő nekem nem mondana ilyet!(keresztapám nőtlen vagy 10 éve nem is volt barátnője, a 29 éves unokatesóm pedig párkapcsolatban él 8 éve <- ha ez kell a válasz megadásához)

2013. aug. 21. 19:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

"eddig nem mondott ilyeneket"


Magyarul egyszer egy hülyeség miatt nem kell mindjárt anti Krisztusnak titulálni, és nem kell "mellre szívni" (csak, hogy tud melyik válaszoló voltam)

2013. aug. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
89%
Jaj, egyszer történt meg, most én is vágjam szájon apukámat, mert fenéken csap, mint a pultoslányokat és ő hoza mindig fel, hogy kész nő lettem, nagyobb a mellem, mint az ő anyjának. Nincs ebben semmi, majd ha fogdos, vagy olyan megjegyéseket tesz neked, hogy bevállalna, na akkor szólj anyukádnak. Kicsit tényleg pofátlan tőle, de nem annak szánta, lehet, hogy régen nem látott már és hirtelen változás volt, minden férfi megnézi minden nőnek a mellét, ha tetszik, ha nem csak nem mindegyik tesz rá megjegyzést.
2013. aug. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
95%
Mindenkinek van legalább egy ilyen bunkó rokona, emészd meg!
2013. aug. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyeneket szokott mondani, persze csak viccesen.Aztán amikor nem érzi, hogy hol a határ, akkor persze én sem hagyom magam, visszaszólok neki.Nem hiszem el, hogy ekkora bunkó emberek léteznek.

14l

2013. aug. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Engem tutira nem érdekelt volna hogy mennyire szabadszájú.. Ha ilyen helyzetbe kerülne a lányom,az biztos hogy helyrerakom a keresztapját..Nem érdekel hogy mit-hogy gondolt,meg nem úgy értette...moderálja magát mert ez nem a piros negyed ahol így beszélnek egy 14. éves lánnyal..

Ha újra ilyen helyzetbe hoz,nyugodtan szólj rá...majd a végén ő nemfog tudni köpni-nyelni,és tudni fogja hol a határ

2013. aug. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
95%

"eddig nem mondott ilyeneket"

Gondolom, hogy a melleid nem egyik napról a másikra nőttek meg, nem tudom mit kell túl dramatizálni.

A keresztapád egyszerűen csak viccelt, és feltételezte, hogy nem fogsz ördögöt festeni a falra, ha nem lesz egy kis humor érzéked, de rosszul gondolta. Feltételezem, hogy nincsenek pedofil hajlamai, mert azt már előbb észre vetted volna.

Tudasd vele, hogy ne mondjon neked ilyeneket mert érzékeny vagy a témára :)))

2013. aug. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

faragatlanok,ennyi.

tesom keresztapja is elég kellemetlen figura,de rövid távon elviselhető.

egy bolintás,vagy rövid "kösz",és kész.

2013. aug. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
9%
Ha valaki megjegyzést tesz a melleidre az szexuális zaklatás! Ezt régen rádióban hallottam.
2013. aug. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Keresztapád ,tűrd el , csak viccelt és még kislány vagy:P
2013. aug. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
nem tűnt egyáltalán viccesnek, de köszönöm a válaszokat! "rádiós": ez igaz?:OO
2013. aug. 22. 20:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!