Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csak én nem találok diákmunkát...

Csak én nem találok diákmunkát? Már a sírás kerülget.

Figyelt kérdés

Borzalmasan idegesít!

Már úgy 5 diákszövetséghez beregisztráltam , állandóan figyelem a hirdetéseket, még a legpitibb munkákat is elvégezném, csak végre lenne valami! Ezenkívül rokonoknak, ismerősöknek, barátoknak is mindig mondom, hogy, ha van munka számomra szóljanak, de hát, csak nincs.Elvagyok keseredve. Gimibe járok, soha nem dolgoztam még, de nagyon szeretnék már tapasztalatot szerezni.

Egyszerűen nem tudom mit tehetnék még. :( Egyre inkább belátom,ha nincs megfelelő kapcsolat, nincs munka se. Szomorú...

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

18/L



2013. júl. 2. 14:51
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet, én is mindent végig csináltam amit te és egész nyáron volt egy darab diákmunka amit a diákszövetség adott és az is csak egy napos volt. (Nem volt túl jó meló, de leginkább a többi dolgozó miatt).

Nekem annyiban volt szerencsém hogy barátnőm anyja tudott adni munkát.

Ne keseregj, nem a te hibád hogy nem találsz munkát :) sok sikert a munka kereséshez! :)

17/L

2013. júl. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Én is 18 leszek, tavaly sikerült dolgoznom, aug végén 1 hetet, és októberbe kb 1 hónapot. De nem órabéres fizu volt, hanem teljesítménybéres, míg más keresett 60-80 ezret, én 30-at. Örülök neki, hogy találtam, de idén nyáron oda már csak pályakezdőket vesznek fel. Én is voltam bent tavaly is, idén is a Fürge Diáknál, Meló diáknál (náluk tudtam 1x szóró lapozni, de elég körülményes a dolog... 3000 ft! tagsági díj, első fizuból vonják le, eddig 1x dolgoztam, nem hiszem hogy abból letudják vonni a 3000ft-t...* Aztán ott az irodába NEM tudnak munkát adni, menj szépen haza, nézegesd a facebook-ot, és ha kiírnak valamit, hívd fel őket,és ha még van szabad hely, akkor bemehetsz ismét az irodába!), személyesen voltam a MindDiáknál (beírták az adataimat, mondták hogy majd hívnak), van szerződésem a Rébussszal is (már kereken 1 éve, és 1 hónapja), ott is mindig mondták: ó, majd hívunk dolgozni!!! EGYSZER sem hívtak. Nézegetem a neten az álláshirdetéseket, rengetegnek az a feltétele, hogy 18 éves legyél, legyen érettségid... közbe már 15 éves korodtól dolgozhatsz (szülői beleegyezéssel!), de nem tudsz, mert mindenhova 18 évesnek kell lenned... én is elszeretnék menni dolgozni, mert kéne a pénz, de egyszerűen nem tudok...
2013. júl. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Uhh hát eléggé sz*r a helyzet. :S

Talán majd jövőre megpróbálkozom újra, de én most befejeztem.

Köszönöm a válaszokat!

2013. júl. 18. 13:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!