Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért érzem úgy, hogy jól...

Miért érzem úgy, hogy jól esne egy kiadós sírás?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen nincs semmi problémám, csak ma kicsit rossz passzban vagyok, és a lustaságom határtalan. Az akaraterőm teljes hiányának zálogaként négy Született Feleségek epizód alatt elmajszoltam 12 vaníliapudingos muffint. Most úgy érzem magam, mint egy bálna, aki megevett egy évre való szén-hidrátot.

Ti szoktátok úgy érezni, hogy jó lenne csak egyszerűen bőgni?


2013. máj. 21. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van ilyen mikor az emberben összegyűlik, a feszültség, elfárad és még a hormonok is dolgoznak. Menj el futni és bőgd ki magad bátran, hidd el utána jobb lesz a lelkednek!
2013. máj. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Tökéletesen leírtad a tegnapelőtti napomat. Told félre az ínyencséget, esetleg vegyél egy jó meleg fürdőt, hallgasd meg a kedvenc dalod, sorolj fel 10 dolgot, amiben jó vagy, és hidd el, máris jobban fogod érezni magad :)
2013. máj. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kamaszkor velejárója. :)

Ne csak úgy érezd, tedd is meg! A sok-sok apró gond felhalmozódott benned, hát dolgozd fel, ne nyomd el az érzésed. Gondolom otthon vagy, nyugodtan sírj csak. Én ilyenkor meg szoktam nézni egy szomorú filmet, ami tuti megríkat (ha nem láttad, ajánlom ezt: Séta a múltba), lassú, szomorú dalokat hallgatok, tömöm magamba a kaját. :D Ilyenkor semmi nem érdekel. Aztán miután kellően kisírtad magad, feküdj le aludni, és másnap mintha mi sem történt, újra a megszokott hangulatodban éled tovább az életed. :)

2013. máj. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sírj csak nyugodtan, ne fojtsd el magadban, az nem tesz jót. Csak légy egész nyugodtan lusta, csináld azt amit szeretsz, feküdj be az ágyba és nézz filmet, pihenj, csak magaddal törődj. Aztán sírj egyet ha jól esik. Utána elalszol, és reggelre minden rendben lesz.
2013. máj. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megvolt a kiadós bömbölés :)
2013. máj. 21. 22:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!