Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megnyugodtok egy kiadós sírás...

Megnyugodtok egy kiadós sírás után?

Figyelt kérdés
én igen
2009. aug. 15. 21:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

én is, többnyire, ha egyedül avgyok, és tényleg kisírhatom magam, de ha a szomszéd szobában öcsém tévét néz, és csak halkan sírhatok, akkor még jobban ideges leszek.

És a nagy sírások után én el szoktam eludni egy-két órára.:)

2009. aug. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megkönnyebbülök, ha kisírhatom magam. :-) Ezzel szerintem mindenki így van.
2009. aug. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

igen. sztem ritka az olyan, aki azt mondaná erre a kérdésre, hogy nem.

egyébként - kicsit hülyén hangzik -, de nálam olyan, mintha a probléma nagy részét "kisírnám", és utána (nyilván nem rögtön) már higgadtabb fejjel tudom átgondolni a problémát, és ha olyan a dolog, akkor könnyebben is tudok rá megoldást találni.

2009. aug. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg.
2009. aug. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen megnyugszom, de azt mondják ez sem egészséges lelkileg, de máshogy nem tudom levezetni és még mindig jobbnak tartom mint a falt ütését ököllel vagy a kézvagdosást amire már láttam példát tehetetlen düh miatt
2009. aug. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
meg én is
2009. aug. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi :)
2009. aug. 15. 23:22
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor, ha nem egyszerűen sírok, hanem bömbölök. Ilyenkor fekszek a földön és tutulok. De ezt csak akkor lehet, ha egyedül vagyok itthon. Utána alszok egy nagyot, és máris minden könnyebbnek és egyszerűbbnek tűnik. De egy sima pityergős sírástól csak idegesebb leszek, nem nyugodtabb.
2009. aug. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is megnyugszom,de csak akkor ha ordítva bőghetek.És csak akkor lehet,ha nincs itthon senki,mert én szégyellem a szüleim,tesóm előtt a sírást.Hülye vagyok,tudom,de én akkor is szégyellem.Ilyenkor általában a földön fekszem,ordítok,meg bőgök,azt kiabálom,h Miért?Meg mért pont velem történik ez?meg hasonlók.Általában 1óráig is szokott tartani,ilyenkor sírógörcsöm van,levegőt is nehezen kapok.Majd megmosom az arcom,és ledőlök egy kicsit,én is alszok:)Utána mindig könnyebb,de van egy dolog,amit sose fogok kiheverni,SOHA!:(

Na,asszem elég részletesen leírtam:)

2009. aug. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
értettem :) köszi nektek is
2009. aug. 16. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!