Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csak én nem találok diákmunkát...

Csak én nem találok diákmunkát? Már a sírás kerülget.

Figyelt kérdés

Borzalmasan idegesít!

Már úgy 5 diákszövetséghez beregisztráltam , állandóan figyelem a hirdetéseket, még a legpitibb munkákat is elvégezném, csak végre lenne valami! Ezenkívül rokonoknak, ismerősöknek, barátoknak is mindig mondom, hogy, ha van munka számomra szóljanak, de hát, csak nincs.Elvagyok keseredve. Gimibe járok, soha nem dolgoztam még, de nagyon szeretnék már tapasztalatot szerezni.

Egyszerűen nem tudom mit tehetnék még. :( Egyre inkább belátom,ha nincs megfelelő kapcsolat, nincs munka se. Szomorú...

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

18/L



2013. júl. 2. 14:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez a magyar valóság, a gond az,hogy végzettséggel renedelkezők sem találnak munkát.
2013. júl. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
A fél ország ezzel a problémával küzd, még nem hallottad?
2013. júl. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%

Akkor miért vágják minden 16 év feletti (diák!) fejéhez ha bármi gondja van, h takarodj dolgozni és utána pofázz?

Mert ez a divat nem csak itt gyikon. Nem vetted még észre?

2013. júl. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%
Én sem találok, pedig szükségem lenne a pénzre..
2013. júl. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
54%
Mert a legtöbb diák azért talál munkát. Majd most lesz szezonja a kukoricacímerezésnek, gyümölcsszedésnek. Amúgy be kell menni legalább egyszer egy héten személyesen, mert aki csak regisztrál azt otthon ül, azt nem veszik olyan komolyan. Amelyik fiatal panaszkodik, az meg évközben is dolgozhat, akkor van munka bőven.
2013. júl. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
69%
Nekem most volt az első napom,és engem is a sírás kerülget..szerintem te is találnál.A személyes regisztráció tényleg jobb.Esetleg már dolgozó barátid nem tudnak beszervezni valahova?
2013. júl. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló: Sajnos igen. Sokszor elgondolkodok, ha már diákmunkát ilyen nehéz találnom, milyen lesz ha már rendes állást szeretnék majd magamnak.

2-es válaszoló: Én úgy látom ,hogy azért sok fiatal talál magának munkát, még a 15-16 éves is. Az már más kérdés, hogy protekció által.

3-as válaszoló: Nem nagyon értem miről beszélsz.

4-es válaszoló: Hát akkor egy csónakban evezünk.

5-ös válaszoló: A legtöbb. Hát én nem tartozok azok közé. Egyébként emlékszem még tavaly, vagy talán még azelőtt, bementem egy diákszövetséghez, az ott dolgozó nő unott fejjel közölte, hogy amíg nem találok magamnak munkát a honlapjukon, addig ne jöjjek be hozzájuk, hisz itt már csak a szükséges papírokat kérik tőlem és a munka feltételeit beszélik meg velem. Ettől eltekintve, gondolkoztam rajta, hogy azért teszek még egy próbát, de aztán ez a kis incidens visszahúzott.

Most nyáron akartam leginkább munkát! Suli időben nem dolgoznék szívesen, mert inkább a tanulmányaimra koncentrálok, hisz az utolsó évemnek nézek elébe.

2013. júl. 2. 16:29
 8/23 A kérdező kommentje:

főleg úgy, hogy az utolsó évemnek nézek elébe*

6-os válaszoló: Azért örülhetsz neki! :) Szerencsés vagy!

Hát akkor lehet megpróbálom újra a személyesen elintézni...de ha ez sem válik be, feladom.

Sajnos nem tudnak.

2013. júl. 2. 16:33
 9/23 anonim ***** válasza:
81%
basszus,ne csodáld,hogy a neten nem találtál.:D15 éves lány vagyok,meglepődtem,hogy találtam.Csak sajnos nem fizet olyan jól.
2013. júl. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nyár vége felé sok helyen szabadságra mennek, és akkor több diákot felvesznek. Ne add fel, hátha találsz.
2013. júl. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!