Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Csak én nem találok diákmunkát...

Csak én nem találok diákmunkát? Már a sírás kerülget.

Figyelt kérdés

Borzalmasan idegesít!

Már úgy 5 diákszövetséghez beregisztráltam , állandóan figyelem a hirdetéseket, még a legpitibb munkákat is elvégezném, csak végre lenne valami! Ezenkívül rokonoknak, ismerősöknek, barátoknak is mindig mondom, hogy, ha van munka számomra szóljanak, de hát, csak nincs.Elvagyok keseredve. Gimibe járok, soha nem dolgoztam még, de nagyon szeretnék már tapasztalatot szerezni.

Egyszerűen nem tudom mit tehetnék még. :( Egyre inkább belátom,ha nincs megfelelő kapcsolat, nincs munka se. Szomorú...

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

18/L



2013. júl. 2. 14:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem veled van a gond, a legtöbb pályakezdő se talál munkát.

Nem olvastam el a kommenteket végig, de az se mindegy, hogy hol laksz. Pl. Pesten jóval több lehetőség van ilyenre, mint egy vidéki városban. Szóval érted...

Egyébként azért nehéz a nyárra találni, mert már ilyenkor a legtöbb jó helyet befoglalták tavasz végén. És általában ezekre a nyári munkákra is azokat alkalmazzák, akik mondjuk suli mellett évközben is dolgoznak.


Azért szurkolok, hogy találj valamit. :)

2013. júl. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
77%

Hát nem tudom, egyik barátnőm eldöntötte nyár elején, hogy idén fog dolgozni, beregisztrált egy diákszövetséghez személyesen, hamarosan jött is a munka, meheteţ betanulni, ma már dolgozik. :)

Egy másik barátnőm csak alkalmi munkát talált, egy napra, de az is valami. :)

17L

2013. júl. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Én sem találok, pedig már minden elvégeznék, a nehéz fizikaitól kezdve a szendvicsemberkedésig. De nincs semmi..

L/18

2013. júl. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Akkor azért még próbálkozni fogok!

2013. júl. 8. 10:44
 15/23 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna ki a kérdést.. :D Csak én 20 vagyok. Se diákmunka, se rendes, se semmi, sok helyre telefonáltam is már, de SEMMI. Mennék Ausztriába is mezőgazdaságba akár, de oda is csak kapcsolatokkal tudnék bejutni, ami nincs persze. Amúgy meg mindenhez szakközépiskolai végzettség kéne, nekem meg csak érettségim van. Diákigazolványom még érvényes, bár elvileg nem vagyok már aktív nappali tagozatos, mert júniusban vége lett a sulinak. Szóval nem tudom..:( Ezer helyen nézem minden nap, ezer helyre regisztráltam, bár nem egy nagy város, alig van szövetkezet is, messzebbre meg nem tudok menni, Ausztriába se ingázni, mert nincs autóm/jogsim. Honnan is lenne jogsim, amíg nincs rá pénzem?! ... :/ Én kezdem feladni:( Bár nem vagyok teljesen rászorulva, de jó lett volna egy kis saját kereset is.:((
2013. júl. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Na, sziasztok!

Rászántam magam, és végül 2 napomat csak ezzel töltöttem.

Négy iskola/diákszövetkezethez mentem el(Bp.). Az első kettőnél ugyan azt mondták, amit már a korábbi válaszomnál is leírtam. A harmadiknál kaptam pár biztató mondatot, sőt még munkaajánlatot is! Azonban más városban , ami számomra eléggé komplikált lett volna, mivel vidéken élek.

A negyedik tette a legjobb benyomást nálam, mert az ott dolgozó nő nagyon segítőkész volt és szinte egyből intézkedett, hogy munkát kaphassak. Kaptam is egy ruházati üzletben, azonban amennyire könnyen jött, olyan könnyen is ment :( . Hisz már épp a szükséges papírokat intéztük volna, amikor felhívott az egyik kollégája, és az iránt érdeklődött van -e munka tapasztalatom. Hát közöltem, hogy nincs, erre visszamondták a munka ajánlatot(egyébként nem is értem, ruha hajtogatáshoz, próbababa felöltöztetéséhez, milyen tapasztalat kéne?! Dehát nem akartam hazudni). Ott helyben majd elsírtam magam..., olyan csalódott voltam. Végül személyes regisztráció volt csak, és a szokásos szöveg, hogy folytassam a keresgélést a honlapjukon.

Hát nem tudom... most már végképp pesszimista vagyok. Úgy érzem mindent megtettem, de egyszerűen nekem nem akar összejönni. Én feladom.

2013. júl. 11. 23:27
 17/23 A kérdező kommentje:
15-ös válaszoló: Együtt érzek veled!
2013. júl. 11. 23:28
 18/23 anonim ***** válasza:
15. vagyok, én meg elmentem egy panzióba, ahol visszahívtak többedszerre is, telefonáltam, futkostam, hogy meglegyen az állás, csávó mondta is, hogy hát igen van még 1-2 alkalmas jelentkező, aznap dönt, és feltétlenül hív, meg amúgy is, tök jó hogy tudok több nyelven is, stb stb... hát természetesen sz.art rá hívni, én meg napokig lestem a telefonomat, hogy hátha. -.-" Legalább akkor ne mondta volna, hogy biztosan felhív, vagy küldött volna egy sms-t, hogy bocsi, de nem... de neeem... :( Én itt adtam fel. (Több diákszövetkezeten túl vagyok már egyébként, szóval ezért kezdtem el "rendes" normális munkát is keresni).
2013. júl. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
:( Oh, nagyon sajnálom. Remélem azért minél hamarabb találsz magadnak vmilyen munkát!
2013. júl. 12. 13:00
 20/23 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy elkéstél.

Én 10 éve dolgoztam diákmunkán, és akkor is ez volt nyáron. Rengeteg diák... Ha nyár közepén mész, nem is lesz. Azokat a diákokat részesítik a közvetítők előnyben, akik egész évben náluk vannak.

2013. júl. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!