Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » MI a "trendi" a mostani 12-13...

MI a "trendi" a mostani 12-13 éves lányoknál?

Figyelt kérdés

Gondolok itt pl.társas,ruházat,parfüm,film,zene....

Párom "nagylánya" külföldön él és nálunk fogja tölteni a téli szünetet.Szerintetek minek örülne?Nagyon szeretném hogy jól érezze magát:):):)


2009. okt. 13. 18:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Én 12/L vagyok. Társast gondolom ha szereti hoz magával ha ti szeretnétek neki venni akkor én ajánlom: legyen ön is milliomos, monopoly, ördög vagy angyal a legjobb. Ruha: sötét farmer csönadrág, feliratos fekete póló, Convers tornacsuka. Ez vagyok én, de a legtöbb tini így öltözködik. Parfüm: a most legnyerőbb az Avril Lavagnie Black Star!!! 5.700Ft és csak DM és Rossmann-ba kapható. Film: szerintem ez mindenkinek a saját izlése. Én szeretem a vivát, és RTL-t szoktam nézni. Zene: Katty Perry, Lady Gaga, Schakira, Pussicat Dolls, Rihanna. Ha bármi kérdésed van írj!!!
2009. okt. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Hát igen kb így ahogy az elöző írta..Igaz a parfümöt megtalálod a Müllerbe is..Ha van nálatok vagy a közelben ott még elég jó illatúak is vannak,kedvedre válogathatsz:D
2009. okt. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, állítólag bírja Hannah Montanat úgyhogy egy olyan parfümöt már vettem neki:)

Ha még valami jó ötletetek van várom:)

2009. okt. 13. 20:13
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
1. vagyok. Még annyit, hogy karácsonra veszed ezeket?? Csak, hogy mondtad, hogy téli szünetbe megy. Akkor meg is kérdezhetnétek. Vagy ha téged még nem ismer vagy nem olyan a viszonyotok akkor a férjed. Vagy mindenképpen meglepi kell??
2009. okt. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mivel külföldön él csak ritkán beszélünk telefonon,akkor is csak apával gyorsan mert elég költséges... számítógép közelbe meg nem nagyon engedi az anyukája.Rám meg tök féltékeny (anyuka) mert nem bírja elviselni hogy jól kijövök a lánnyal.Szóval inkább meglepi kellene...
2009. okt. 14. 09:06
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

Szia!

Ruhák:a lány alakjától,ízlésétől függ leginkább.Apukája biztos tud pár dolgot mondani róla,kérdezd meg.Most a csőgatya,tornacipő,sál és a hosszú ujjúra ujjatlan felvenni "trendi".Illetve még a boleró:)

Parfüm:Mary Kate and Ashley Olsen Soutch Bach parfümjének isteni illata van.Édes illat.Illetve a kókusz illatú parfümnek nagyon jó illata van:) A kókuszosnak nem tudom a nevét sajnos.

Film:nincs igazából kedvencem.Az ilyen korú lányok általában szeretik a Hannah Montanat,High School Musicalt,Camp Rockot.Szerintem ha szereti a Hannah Montanat örülne vmi ilyen cuccnak.Pl:tolltartó,füzet,toll,törölköző...

Zene:Inna,Pitbull,Lady Gaga,Girls Aloud,Tylor Swift,Hooligans,Good Charlotte,Simple Plan.

Ezeket szeretem én.

14/L

2009. okt. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Hannah Montanas cuccokat hol tudok venni?Pl.törölközőt?
2009. okt. 14. 15:02
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálunk Hannah-s cuccokat a pár százas Kínaiba is lehet venni:) EGy törölköző 500-800 FT között van.Bugyi is van xD Az 500 FT pár darab:) :D De én csak javasolni tudom a csőgatyát,kockás sálat,valami jó kis kesztyűt,meg esetleg ékszert(bizsut)

2009. okt. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vidd el egy napra vásárolni.. Menjetek be több boltba, kapjon egy parfümöt, egy csini ruhát, amiben villoghat (ha sportos, akkor sportmárkaboltban vásárolj, ha csajosabb, akkor valami olyanban) 1-2 sminkcucc is jöhet, a szünetben megengedett a sminkelés-körömfestés :)

zenével ne törődj, neten és a tv-ben is tudja nézni és hallgatni a klippeket.

Várd őt a kedvenc ételével (tudd meg :)) csinálj pudingot vagy palacsintát (azt mindenki szereti), és legyen csoki meg rágcsálni való, és együtt tv-zhettek, beszélgethettek esténként.

Ne félj, nem fog megenni :)

2009. okt. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi:).Mivel kicsi babánk van nem igen lesz időm vele csatangolni, ezért szeretném időben beszerezni a meglepiket persze nem tízezres értékeket, csak ami a keretünkbe belefér.Köszi az ötleteket a kínait meglátogatom:)
2009. okt. 14. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!