Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek menjek ebbe a...

Szerintetek menjek ebbe a táborba vagy ne? Ha nem megyek hogy mondjam meg?

Figyelt kérdés
Az iskola szervezett egy tábort ahova a mi osztályunkból mehetnek mert mi színjátszóztunk alsóban. Az iskolánk közelébe mennénk egy faluba ahol voltunk már kirándulni is.Nem igazán vagyok jóba az osztályommal de elvagyok velük bár nincsenek onnan igazi barátaim. Sajnos nagyon gáznak érzem hogy úgy volt hogy megyek visszavittem egy jelentkezős lapot is aztán mégis visszamondom. A másik problémám vele hogy nővérem aki már nem velünk lakik ezért alig találkozunk pont azon a két napon lesz szabin mielőtt nyaralni mennek barátjával és aquaparkba akartunk menni. Nyaralásuk után megy is vissza dolgozni és hétvégéi sem szabadok. Ha akkor nem megyünk nem lesz másik lehetőségünk nyáron. Teljesen tanácstalan vagyok hogy mit csináljak. Ha mégis visszamondom milyen indokkal.
2013. jún. 18. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs kedved menni, nem vonz oda semmi és más programod is lenne, akkor mondd le! Milyen indokkal? Családi programok miatt mégsem érsz rá úgy, ahogy korábban tervezted, de mindenkinek szép nyarat kívánsz, találkoztok szeptemberben. Ennyi.
2013. jún. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2013. jún. 18. 10:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Első leírta.

Ha nem akarsz elmenni akkor nem mész el. csak azért h ne tűnj ki ezért ne szalaszd el a lehetőséget h találkozz a nővéreddel.

2013. jún. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!