Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek, higy mondjam neki...

Mit tegyek, higy mondjam neki hogy nem akarom?

Figyelt kérdés

Arrol van szó, hogy anya gyűrűt akar venni nekem a 18. szülinapomra, de én nem akarom.nekem kellene kiválasztani tehát nem is ajándék lenne hanem csak kifizetné, én meg inkább valami olyanra vágyom ami tényleg olyqn, mint egy meglepetés, még akkor is ha csak egy kis vacak.

Hogy mondjam el neki úgy hogy ne sértődjön meg ?


2013. máj. 29. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén. Egyenesen. Mondd meg neki, hogy mennyire örülsz, hogy gondolt rád, hogy kiválaszthasd, és hogy nagyon jó érzés ez, de a szíved mélyén nem erre vágysz, hanem meglepetésre, még akkor is, ha nem ilyen nagy érték. Érdemes nagyon kedvesen és barátságosan elmondani ezt neki. Nem komolyan vagy dühösen. Mondd el, hogy szeretnél egy olyan ajándékot kapni, amit még sosem láttál, amit Ő választott ki neked és amire ha ránézel, mindig Ő jut majd eszedbe. Ha megérinted ezzel a lelkét, megkapod, amire vágysz. Meglepetést.
2013. máj. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Én hagynám, hogy megvegye. Ez egy emlék lenne tőle. Még, ha nem is hordod (bár, ha tetszene miért ne?) ha ránézel mindig fogod tudni, hogy ez tőle van! Ha nagyon meglepit akarsz, akkor mérjétek le az ujj méretedet és vegye meg az Ő izlésének megfelelőt. De ne rontsd el a vágyát.
2013. máj. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem olyan megértő hogy elfogadja ezt a magyarázatot.

Köszönöm A válaszomat.

2013. máj. 29. 10:26
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Tudod anya, nagyon szép egy maradandó ajándék, de én sajnos nem vagyok gyűrűt hordó tipus. Lehetne inkább valami kis meglepi féle az ajándékom? Ha látok később olyan ékszert, ami tetszik, akkor majd szólok.

Esetleg ha más ékszert szívesen viselsz kérjél azt a gyűrű helyett.

Mi ilyen esetekre találtuk ki a családi utalványt. Szépen megszerkesztjük, ráírjuk, hogy mire szánjuk, milyen összegben, és akkor adjok a kp-t ha az utalványozott kinézte magának és elindul megvenni.Ha többe kerül, kipótolja. Így mondjuk kapnál gondolkodási időt, és nem kellene rohannod gyűrűt venni.

2013. máj. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Válasszátok ki együtt! Én is kaptam anno egy gyűrűt 18. születésnapomra a nagynénémtől, ami nemrég tört el, 15 év után, nagyon hiányzik...

Szép gyűrűt választott, jó az ízlése, de ha nektek nem egyezik az ízlésetek, beszélj vele, hogy együtt vegyétek meg.

2013. máj. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én egy nyakláncot kaptam 18. szülinapomra és szalagtűzőmre együtt...

Én sem nagyon akartam, de már nem bánom. Együtt választottuk és szeretem és szép emlék. Pedig nem hordok ékszereket.



Ha úgysem értené meg az egyenes kérdést, amit az 1. válaszoló írt, akkor szerintem feleslegesen próbálkoznál bármivel is. Egy próbát szerintem megér.

De ha nem jön be, akkor legközelebbi szülinapodon majd kapsz meglepit..

2013. máj. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!