Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tennétek ilyenkor?

Mit tennétek ilyenkor?

Figyelt kérdés
A férjem nővéréjék a szomszédunkban laknak.Nekik van egy 11 éves fiuk és egy 1 éves kislányuk.Nekünk van egy 9 éves és egy 11hó-s kislányunk.Szóval a kis srác egy elég nehéz eset.Állandóan piszkálja,rugdossa ütögeti,üvöltözik a nagylányommal és a kicsi is fél tőle,de a saját húgát is állandóan cseszegeti (tegnap éppen azzal szórakozott,hogy bezárta a sötét fürdőszobába és azon röhögött,hogy szegényke rugdosta az ajtót és üvöltött).Én megpróbáltam rászólni de akkor azt kapom vissza,hogy nem az Én gyerekem,neveljem azokat.Azt tudni kell,hogy a nagylányom kitűnő tanuló,soha semmi problémám nincs Vele és a picivel sincsenek gondok,mert nevelve és foglalkozva van vele.Ellenben náluk,azt csinálnak a gyerekek amit csak akarnak.Az is megengedett,hogy a fiú az anyját,apját és a mamáját rugdossa,köpködje és k...anyázza,és meg is lopja. Sajnos a férjem miatt nem tehetem meg,hogy rosszba legyünk meg ezenkívül nincs semmi baj a szülőkkel.Próbáltam úgy is beszélni a sráccal,hogy nem hallották a szülei de rögtön szaladt árulkodni,hogy megint piszkálom.Persze akkor is Én voltam a szemét,meg hogy mindenki másképp csinálja.Sajnos az sem megy,hogy mindannyian leüljünk beszélni,mert szerintük az Ő fiuk tökéletes,csak vannak rossz pillanatai. :-) Ti hogy oldanátok meg,hogy ne legyen vita belőle?
2009. okt. 1. 11:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

azért ilyen a gyerekük, mert ők ráhagynak mindent

ha egy gyerek viselkedészavaros, arról a szülei tehetnek

2009. okt. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hazazavarnám a gyereket hogy a lába nem érné a földet.
2009. okt. 9. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ugyan ebben a helyzetben voltam én is.A sogornöm fia piszkálta a lányomat,..elöször türtem,majd késöbb befejeztem a dolgot...nem engedem hogy a kisrác ide jöjjön és az én lányom sem mehet oda.Elegem lett abbol hogy magyarán eltartottam öket(és mégén voltam a sz@r...de még a lányomat is bántották.inkább tartok távolságot és ha kell haragot minthogy a gyermekem terrprban éljen egy hülye kölyök miatt..

Ha fontos neked a gyermekeid nyugalma akkor mindent megkell tennem ennek érdekében ha tetszik ha nem.

2009. dec. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
nem azért de én úgy pofánbasznám a gyereket hogy több füle maradna mint foga...
2010. aug. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!