Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek? Egyszerűen nem...

Mit tegyek? Egyszerűen nem bírom tovább!

Figyelt kérdés
UTÁLOM A HÚST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Apám mégis állandóan hússal töm!!!!! Nem mondhatom neki hogy nem eszem meg, mert olyankor kiabál velem és nagyon bedühödik!! És mindig helyettem dönti el h mit egyek, nekem meg semmi beleszólásom nem lehet!! Ráadásul állandóan azzal zargat h túl keveset eszek:DE EZ LEHETETLEN!, sokszor fáj a hasam és óriásira nő!!! Ha begörbítem a hátam 3!!-csík is van a hasaman és a combjaim is dupla olyan vastagok mint a többi lányé az osztályban! Mit csináljak?
2009. szept. 27. 15:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyád nem áll melléd? Mindenképpen meg kellene próbálni apukáddal nyugodtan megbeszélni ezt a témát! Próbáld meg leültetni és megkérni, hogy ne üvöltözzön veled, amiért nem szereted a húst! Kérd meg, hogy hallgasson végig! Meséld el neki mit érzel!
2009. szept. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Anya nem foglalkozik vele. Apámnak meg bármit mondanék úgy se értené meg. Állandóan csak azt a szöveget nyomja:A húsra szüksége van a szervezetnek! Ezzel nem is volna baj de én csak a sonkát sűlt csirkemellfilét meg a halat szeretem. Ja és a húspogácsát. De apám mindig a disznóhúst meg főtt csirkét tömi.
2009. szept. 27. 15:33
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
ne edd meg! told el magadtól, vonulj be a szobába! mond meg apádnak, nem akarsz úgy kinézni mint egy disznó! csirke és a hal egészséges. egyen azt apád is, mert az is disznó lesz (vagy már az is!)
2009. szept. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld érvekkel meggyőzni.

A disznó hús egészségtelenebb,zsírosabb hús.A hal és a csirke hús nagyon egészséges,finom hús.Próbáld meggyőzni,hogy ha csirkét és halat ennétek csak sokkal jobb lenne,mert az egészségesebb.Ha nem használ akkor pedig ha mondjuk disznóhús az ebéd csak a köretet edd meg és ne engedd,hogy beléd tömje a húst!

14,5/L

2009. szept. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez több részes téma: azért utálod, mert az izét utálod? Vagy azért, mert kövérnek tartod magad? A húsra, azaz az állati fehérjére valóban szükség van, és megteheted, hogy csak sovány húst eszel, nem szalámit és nem szalonnával, nem körettel, hanem salátával, paradicsommal, zöldségekkel eszed, ha szereted. És csak mértékkel, hogy ne hizz el. De ha nem szereted tényleg, pótold az állati fehérjét sajtokkal, tojással, tejtermékkel, kiegészitve szójával (a szójakocka pl az egyik kedvencem, és nagyon olcsó!). De a 3 csik a hasadon nem meglepi, mindenkinek van, még a soványaknak is, ha összehúzzák magukat, szóval ez önmagában még nem ok. A kérdés, hogy hány éves vagy, hány kiló, illetve a sportolás is fontos!!!!!
2009. szept. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, arra nem válaszoltam, hogy egyszerűen ne hagyd. Ne edd meg, amit nem akarsz. Majd rájön.
2009. szept. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Fujj...Én is undorodom a disznóhústól...:S Már a szagától hánynom kell.Semmi egészséges nincs benne!Mond meg apádnak hogy te nem akarsz idő előtt infarktust kapni,és 30évesen dokihoz járni a gyomor,de főleg bélproblémáiddal!Mert hogy a hús csak rohad az emberben,lerakódik a belekben,záródást okozhat,székrekedést...Főleg a disznóhús,és főleg ha csak azt eszi az ember!Edd meg csak a köretet,gondolom apád sem magában eszi.
2009. szept. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De! Ő magába eszi!!!
2009. szept. 30. 19:10
 9/14 anonim ***** válasza:
hány kiló vagy?
2010. febr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

hosszú csend,semmi válasz xDD

mnodjuk a csend nem éppen a megfelelő szó ide , na m1:)))

2010. febr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!