Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek nem fura ha egy...

Szerintetek nem fura ha egy kb.13 éves fiú fogja az anyja kezét (és a tesóiét)?

Figyelt kérdés

Nem mindig így látom őket persze, de már többször. Az öccsei sem kicsik már (10 és 7 körüliek) de náluk még azt mondom elmegy ha az anyjuk kezét megfogják. De egymásét (a három fiú) szerintem már megint fura.

Csak én látom így? Csak nálunk nem volt szokás? (lánylétemre sem)


2013. ápr. 21. 21:33
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

A napokban akartam feltenni egy hasonló kérdést. 19 vagyok, de még mindig fogom apum kezét, ha megyünk valahova. Szimplán biztonságérzetet nyújt. Az emberek bizonyára nem gondolják, hogy rokonok vagyunk, mert igencsak rosszalló pillantásokat szoktak vetni felénk. Igazából észre sem vettem eddig, hogy ezt egyesek furának tartják.


Szerintetek az?


Anyum kezét "sikerült" korábban, 7-8 évesen elengednem, bár ő nagyon nem akarta. Később már mutatkozni sem óhajtottam vele. Most már ő sem akar :D


Ej, de jó kapcsolat a mienk...

2013. ápr. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Szia!

Talán szokatlan egy kissé,abból kiindulva,hogy a tesóm 13 évesen utcán nem fogta meg a kezem vagy az anyukánkét soha.

De ahány ház annyi szokás,furának azért nem mondanám! Szerintem aranyos és azt mondom igazuk van! Ez nálunk sem volt szokás,pedig lehetett volna,olyan összetartó család feeling,ezen kívül ahogy a többiek is leírták szebb lenne a világ ha az emberek megtanulnák kimutatni az érzéseiket minden nap elmondani a szüleidnek,testvéreidnek,hogy szereted őket mert nem lehet tudni,hogy meddig mondhatod el nekik.

Mellesleg egy 13éves fiú még bőven gyerek,azt mondom élvezze csak ki a gyermekkorát ameddig csak lehet.

Én 13 éves koromig barbie-ztam,lehet hogy fura de örülök neki,hogy nem kellett hamar felnőnöm,egyes országokban ennyi idősen már bőven férjnél vannak a kislányok. Kissé eltértem a tárgytól,a lényeg az,hogy szerintem nincs azzal semmi baj ha egy fiú megfogja az édesanyja kezét legyen 7,13 vagy 25 éves...

2013. ápr. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:
16 leszek és igen megfogom az anyukám kezét az utcán, szerintem teljesen normális dolog. :) 15.l
2013. ápr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
18 vagyok de apukám kezét még most is fogom ha megyünk valahova. Addig fogom amíg tehetem, mert egyszer eljön azaz idő mikor már nem tehetem meg soha többet.
2013. ápr. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:

Hát komolyan mondom nem tudom mi a fene van a mai világban. Már az cikinek számít ha fogod az édesanyád kezét. Hát tudod az a ciki, hogy a kérdés fel merült benned. Tudod most úgy érzed, hogy igazi felnőtt vagy mert már nem fogod az édesanyád/édesapád kezét. Én a mai napok amikor édesanyámmal megyek valahova fogom a kezét és mosollyal a számon beszélgetek vele és teljes mértékben leszarok mindenkit, aki szerint ciki. Ha adhatok egy tanácsot akkor téged se nagyon érdekeljen és addig fogd a kezét amíg teheted ugyanis nem mindig lesz ott és tudod akkor meg nagyon rossz érzés lesz az, hogy fognád de már nem tudod.


25F

2013. máj. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!