Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek nem fura ha egy...

Szerintetek nem fura ha egy kb.13 éves fiú fogja az anyja kezét (és a tesóiét)?

Figyelt kérdés

Nem mindig így látom őket persze, de már többször. Az öccsei sem kicsik már (10 és 7 körüliek) de náluk még azt mondom elmegy ha az anyjuk kezét megfogják. De egymásét (a három fiú) szerintem már megint fura.

Csak én látom így? Csak nálunk nem volt szokás? (lánylétemre sem)


2013. ápr. 21. 21:33
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos a mai világban már furának számít. Egyébként nem fura.
2013. ápr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem fura.
2013. ápr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
85%

Van egy régi lány osztálytársam, ő a mai napig kézen fogva jár az anyukájával, közelünkben laknak, látom őket sokszor.

A "lány" 31 éves múlt...Na ez a fura!

2013. ápr. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
59%

Városba naponta látok egy lányt,anyjával kézen fogva !

A csaj van vagy 20 éves..hát

2013. ápr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
nekem inkább szivet melengető
2013. ápr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

A két kisebbiknél még azt mondom én is hogy aranyos ha megfogják az anyjuk kezét néha. De a nagynál azért már szerintem nem kellene.

Nem látok én bele rosszat, nem arról van szó egyszerűen egy idő után már nem illik.

2013. ápr. 21. 21:50
 7/35 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ez nevetséges, hogy ezen fennakadtok. Mi az, hogy egy idő után "nem illik"??? Mit nem illik?? Szeretni a szüleinket, amíg még lehet? Komolyan nem értem. Én lassan 30 lezsek, apukám 60, de ha megyünk valahova, én bizony belekarolok és vidáman nevetgélve sétálunk. Nagyon szeretem őt, és addig teszem apaként boldoggá, amíg még megtehetem, még ha néhány magát nagyon felnőttnek érző tini úgy is gondolja, hogy "júúúj,de ciki". Majd felnőttök, és nagyon rossz érzés lesz, hogy megfoghattátok volna a kezét, de nem tettétek, megölelhettétek volna, de nem tettétek, adhattatok volna puszit, mondhattátok volna minden nap, hogy szeretlek, de már késő. Érdemes az életet messzebbről is nézni, mint a tiniszoba, mert ez komolyabb dolog, mint hogy "de ciki".
2013. ápr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Más megölelni, jóéjtpuszit adni stb. Az nálunk is megvolt mindennap. Én sem rideg családban nőttem fel a mai napig én is megölelem mindkettőjüket ha megyek. De a kézfogás nekem akkor is fura.
2013. ápr. 21. 21:59
 9/35 anonim ***** válasza:
94%
De mi a fura a kézenfogásban?
2013. ápr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
71%
33 éves vagyok és igen, a mai napig szoktam karonfogva és/vagy kézen fogva menni anyukámmal. Csak sajnos nagyon sokan megbámulnak minket, zavarba ejtően utánunk néznek és ezért inkább forgalmasabb helyen már nem nagyon fogjuk meg egymás kezét:(
2013. ápr. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!