Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek nem fura ha egy...

Szerintetek nem fura ha egy kb.13 éves fiú fogja az anyja kezét (és a tesóiét)?

Figyelt kérdés

Nem mindig így látom őket persze, de már többször. Az öccsei sem kicsik már (10 és 7 körüliek) de náluk még azt mondom elmegy ha az anyjuk kezét megfogják. De egymásét (a három fiú) szerintem már megint fura.

Csak én látom így? Csak nálunk nem volt szokás? (lánylétemre sem)


2013. ápr. 21. 21:33
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Én 33 éves nő vagyok és a mai napig kézen fogva megyek anyukámmal. Ha apum élne még tuti az ő kezét is fognám. Eszembe sem jutott hogy ez másnak fura, azt sem vettem észre hogy furcsán néznének ránk. De ha így lenne sem érdekelne. Nekünk így jó, így szoktuk meg.
2013. ápr. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
0%
Voltam 13 meg 17 éves is ,de leszámítva a 2 éves kori dackorszakomat, nem emlékszem hogy valaha is cikinek éreztem volna megfogni az anyukám kezét. Viszont elszomorít a kérdés. Nem szeretném ha egyszer a kislányom ellökné a kezem..
2013. ápr. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
69%

Engem mindig is kifejezetten zavart,ha fogni kellett valakinek a kezét. Tesóm is ilyen,őt is zavarja. Amint lehetett mindketten elhagytuk ezt a szokást.

Szóval számomra egy kicsit furcsa és meglep ha ilyet látok, de az ő dolguk,nem akadok fenn rajta :)

2013. ápr. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
22%
De Kedves Kérdező, ebbe Te látsz rosszat. Teljesen normális és nagyon szép dolog, hogy egy 13 éves fiú még fogja az anyukája kezét.
2013. ápr. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
40%
Nem fura...ez lenne a normális.
2013. ápr. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
89%

Én 20 éves lány vagyok, anyukámmal mindig megpusziljuk egymást mielőtt felszállok a vonatra, hiába jövök haza 2 nap múlva, vagy akár aznap. Akkor is megpuszilom mikor hazajövök, apám még meg is ölel.

Nem ciki. Szeresse nyugodtan.

2013. ápr. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
71%

kicsit talán szokatlan szerintem,de azért nem annyira vészes/furcs/ciki:) Max.azért,mert a fiúk ebben a korban éppen próbálják játszani,hogy ők már milyen nagyok.

15 vagyok,és nem szoktam fogni a szüleim kezét,vagy a barátnőimét.mondjuk én nem is vagyok ilyen kézen fogós/ölelkezős fajta (beléjük karolni néha beléjük szoktam)

2013. ápr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
40%
szerintem is fura , de az ő dolguk. igazándiból nem kéne itt a puszi adást, ölelkezést, meg bele karolást bele keverni a kérdésbe , mert ezek azért külön kategoriák, mint a kézfogás. igazándiból ez nálunk sem volt divat, pedig én is lány vagyok.
2013. ápr. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Tíz éves volt a fiam, amikor egy vacak szédülős betegségem lett. Vagy nem mentem sehová, vagy bottal tapogatóztam, mint egy mamóka, vagy a tízéves vezetett kézenfogva. Az utóbbi volt a legkényelmesebb, és a kora miatt szerintem még nem annyira feltűnő.

Vagy egy ismerős családban a kemoterápiát kapott tesó miatt apa és bátyó, egy másik srácnak meg majd az összes fiú osztálytársa kopaszra nyíratta a haját.

Vannak néha érdekes hátterek, de ez csak egy tipp volt.

2013. ápr. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem is fura. 13 évesen már nem az anyja kezét kellene fogni, hanem egy csaj kezét. Azokon a válaszokon meg csak nézek nagyokat, akik harminc x évesen anyjuk kezét fogják és úgy mennek végig az utcán. Na ez már beteges dolog, ezeknek az embereknek tuti van valami bajuk.
2013. ápr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!