Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek nem fura ha egy...

Szerintetek nem fura ha egy kb.13 éves fiú fogja az anyja kezét (és a tesóiét)?

Figyelt kérdés

Nem mindig így látom őket persze, de már többször. Az öccsei sem kicsik már (10 és 7 körüliek) de náluk még azt mondom elmegy ha az anyjuk kezét megfogják. De egymásét (a három fiú) szerintem már megint fura.

Csak én látom így? Csak nálunk nem volt szokás? (lánylétemre sem)


2013. ápr. 21. 21:33
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó vagyok. Nő vagyok csak a félreértések végett.
2013. ápr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Mennyi idös vagy?
2013. ápr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
76%

13 évesen még gyerek, nekem nem fura, szerintem jó dolog,

Inkább fogja az anyja kezét, mint teherbe ejtsen egy hasonlókorút...

2013. ápr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi a fura benne, csak nekem az :D

24 vagyok amúgy, szóval ez nem tinis hülyeség..

2013. ápr. 21. 22:03
 15/35 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen mindegy, hogy mutatod ki, hogy szeretsz valakit. Én úgy gondolkodom, hogy a szeretet sosem lehet furcsa, a gyűlölködés, ítélkezés annál inkább. Számtalanszor látni, hogy megszóljuk egymást az utcán külsőségek miatt, aminek a világon semmi értelme, mert fogalmunk sem lehet arról, milyen ember a másik, miken ment keresztül. Most komolyan, nem teljesen mindegy? Nem tesz ezzel senkinek sem rosszat, és nem lesz kevésbé férfias később sem, ha fogja az anyja, vagy a tesói kezét. Nem tudhatod, mi megy a családban, miken mentek át együtt. Erős szál köti őket össze, szerintem ez szép. Miért kellene ezt szégyelnie? A szeretet mióta szégyenletes dolog? Semmi rosszat nem tesz. Hogy Te nem szoktad, az egy dolog. Talán jót tenne, próbáld ki!
2013. ápr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
13as: Ez igaz:)
2013. ápr. 21. 22:03
 17/35 anonim ***** válasza:
és honnan tudod, hogy a fia? lehet csak egy éretlennek kinéző férfi és egy fiatalos anyuka!
2013. ápr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:

Azért egy egy 13 évest nem tévesztek össze egy férfival! :)

Amúgy ismerem őket nagyjából. A férjét is (ha ő is ott van azért az ő kezét fogja:))

2013. ápr. 21. 22:05
 19/35 anonim ***** válasza:
67%

Én kérdeztem mennyi idös vagy.

Rád akartam pedig oltani hogy biztos 15 éves vagy, és neked ciki anyukád kezét fogni :D

Furcsa, én 19 vagyok, de még most is megpuszilom bárhol anyukámat, és bár kézen fogva nem megyünk, de ha mennénk is nekem nem lenne furcsa. :)

2013. ápr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
76%
Én férjes asszonyként (és akkor kismamaként), is egymásba karolva mentem anyuval. Jókat nevetgéltünk. :) Én nem szégyelltem, nagyon örülök, hogy vagyunk olyan viszonyba egymással, mint a legjobb barátnők. Ja, és ha férjem is ott van velünk, akkor az ő kezét fogom. :)
2013. ápr. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!