Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Osztály hierarchia. Te hova...

Osztály hierarchia. Te hova tartozol?

Figyelt kérdés
PL:Vagytok 15-en az osztályba.És a kérdés az hogy te hova tartozol.Írd le hogy hányan vagytok és abból kb hanyadik vagy.
2013. ápr. 10. 18:59
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

31-en vagyunk, és fogalmam sincs...

15 fiú van, onnan csak annyit tudok, hogy ott is van hierarchia, és az "alfahímmel" nagyon jóban vagyok. Azt hiszem tetszem is neki, de ez lényegtelen. Azt tudom viszont még, hogy ezenkívül szinte az össze fiúnak tetszem az osztályban, ami szerintem tök szar, de kapcsolódik a kérdéshez, szóval valószínűleg ez is dob a helyzetemen.

Értelemszerűen 16-an vagyunk lányok, és nálunk csak klikkek vannak. Nagyon sokan nem bírnak, külső alapján ítélkeznek, és féltékenyek (főleg az imént leírtam miatt). Van 3 nagyon jó barátnőm, meg még pár lány akikkel beszélőviszonban vagyok, de ennyi.

Magyarul fogalmam sincsen.

Fiúk körében talán legnépszerűbb vagyok, lányoknál viszont a fene se tudja..

2013. ápr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

32-en vagyunk az osztályban,ebből 22 lány,10 fiú.

A fiúkkal kb semmilyen kapcsolatom nincs..(az egyik része gyökér stréber, a másik gyerekes,a többi meg "kicsit" többnek gondolja magát mint kéne,ok nélkül beszólogatnak mindenkinek...)

A lányokkal mindenkivel jóba vagyok,kivétel nélkül,de kb 4-5 közelebbi barátnőm van :)

15L

2013. ápr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:

Ez egy jó kérdés,én is szoktam ilyeneken ggondolkodni.

Mi 21-en vagyunk,lánytöbbségben,és leginkább így tudnám felosztani a dolgot:Vannak a népszerű fiúk,vannak az osztály ku*vái,akiknek a stréberek,és a nyomik nyalnak,van egy pár szürke egyéniség,körülöttük nem igazán van felhajtás,ezeken kívül még vagyunk mi,2-3 ember,akik a felsőbb rétegbe tartoznak,és meg mernek csinálni szinte mindent,kerüljön az bármibe (persze csak a kultúrált határokon belül,leginkább humoros/mérész beszolások),akkor ezek után a talpnyalók,rossz tanulók,ők az osztály alján vannak,de még nem a legrosszabb,mert a legrosszabb azok helyzete,akik fojtonos szivatások,gúnyolodások áldozatai és boldogan fog össze ellenük az osztály.

Összegezve ennyit tudok mondani.

2013. máj. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Mi 27-en vagyunk. 14 lány, 13 fiú.

Nálunk vannak a népszerűk, ez kb. 4 fiú és 3-4 lány, idetartozom én is.

Vannak az átlagosak, akik már majdnem a "népszerű" kategóriába tartoznak, de ők csak meghúzódnak mellettünk.

Vannak a nyávogós 3 évesek, akik folyton kavarják a szart, mindenért hisztiznek, hazudoznak össze vissza és imádják a Monster High-t. (ők csak lányok)

És vannak a rossz tanulók és a nyomik.

Igazából szinte mindenki beszél mindenkivel, kivéve a a rossz tanulókat és a nyomikat. A nyávogósak közül egy-kettővel jóba vagyok, a többit ki nem állhatom.

Én kb. a 2. vagyok (lányokat és fiúkat beleértve).

2013. aug. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!