Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Osztály hierarchia. Te hova...

Osztály hierarchia. Te hova tartozol?

Figyelt kérdés
PL:Vagytok 15-en az osztályba.És a kérdés az hogy te hova tartozol.Írd le hogy hányan vagytok és abból kb hanyadik vagy.
2013. ápr. 10. 18:59
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
89%

Ilyenkor örülök, hogy csak 1 lány van az osztályba. Feltételezem lány vagy, lehet tévedek, de eddig csak lányoktól láttam ilyet. Van 1-2 vezéregyéniség, de ők is csak 1-1 területben kiemelkedőek. A tipikus páwákat, még ha kevésbé is veszik figyelembe egyesek, ezt visszafele is működik. Rangsorolni, nem lehet. Bár tanulmányi eredmény alapján lehetséges lenne, de az is csak a jegyeket mutatná, okosságot nem lehet mérni ilyen módon, mert az eszesebbek nálunk lusták, és 4-5 között megelégednek, bár lehetnénk 4,8-9-en is. De kit érdekel egy rangsor, mikor másnak más a világnézete, az aki egyiknél elöl van az neki hátul?

15/F

2013. ápr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
79%

XDDDDDDD ez de nagy hülyeség.

Én ilyenen még nem is gondolkodtam, mert mi van a fiúkkal-lányokkal? 9.-esek vagyunk, és nem igazán van (egyelőre) az osztályban kapcsolat a két nem között, így mindkét nemben más-más ember dominál.

Lányoknál meg ha nem is nyíltan, de egymás háta mögött megy az utálkozás, így egy népszerűbb, dominánsabb lány nem biztos, hogy mindenkire tud hatni.

Osztályszinten egyébként nem tudom, bár a fiúk nem túl befolyásosak nálunk.

Lányból van asszem' 20 vagy 21. Az nem kérdés, hogy a barátnőimmel (összesen 3an), mi állunk legfelül, de közülünk nem tudnám meg mondani, hogy mégis ki az 1., 2., 3. ... tudod, ez nem úgy működik, mint az amerikai tinifilmekben. Nálunk nem az van, hogy egyikünk az atyaúristen, a másik kettő meg ugrál neki, nyalja a s.ggét, és kussol, ha az első azt mondja. Pont ugyanannyira adunk egymás véleményére, és szivatjuk a másikat. :)

Szóval 1 és 3 között. Nem azt mondom, hogy ez a hierarchia dolog hülyeségnek számít nekem, csak hülyeség rajta ilyen szinten gondolkodni.

2013. ápr. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
77%

39en vagyunk, és vannak vagy 15en, akik menőnek tartják magukat, és ők nyomoréknak tartják a többieket.

Mi vagyunk a nyomorékok :D

mert nincs fogpiercingünk meg műköröm a lábujjainkon :D

annyira vicces egyébként

és még az sem zavarja őket, hogy ők vannak kevesebben.. akkor is ők a menők :D

2013. ápr. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
77%
Ha azt mondom, 29en vagyunk, és én ebből az 56,7828834. helyet foglalom el, az megfelel? Azt hiszed, egységes kép alakult ki rólam minden osztálytársam fejében? Nem tudom, hol élsz. Ha tudni akarod, a "menő arcok" (egyharmadunkat teszik ki) szemében csak egy szerencsétlen pont vagyok, akin bármikor át lehet gázolni; egyesek csak a kötelező kommunikációt ejtik meg velem; néhányukkal felületesen eldumálgatok; 3-6 fő közelebb áll hozzám, és mondhatni ennyi. Nem a legelőkelőbb pozíció.
2013. ápr. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk ilyen sosem volt. Pedig 3 külön osztályba is jártam.


20F

2013. ápr. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
77%

34-en vagyunk, vannak 'a fiúk' mivel 8an nem engedhetik meg maguknak, hogy klikkesedjenek, a lányokból pedig ilyen négyes, hatos csoportok vannak. Én az egyik hatosba tartozom, de jól elvagyok a többiekkel is, és a fiúkkal is, szünetben sokszor velük ülünk, lyukasban is. Igazából elég összetartó osztály vagyunk, nem közösítünk ki senkit, néha megy a szarkavarás, de semmi komoly, a csoportok inkább abban mutatkoznak be, kivel töltöd a hétvégéid, kivel vagy egy szobában osztálykiránduláson, ilyenek...

15/L

2013. ápr. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 Kameko-san ***** válasza:
77%
15-en vagyunk, de nálunk nincs ilyen. Vannak a fiúk, akik jól elvannak egymással, meg vannak a lányok, akik szintén. Néha vegyesen beszélgetünk, meg ilyenek. Hierarchia nincs köztünk. Főleg, hogy a fiúk leszarják az ilyet, a lányok többsége meg utálja egymást. Én meg az vagyok, aki magában nevet a hülyeségeiken.
2013. ápr. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
77%
21-en vagyunk eleinte nem volt semmi,mindenki szeretett mindenkit de félévre már kialakult a 10 főből álló 'menőbbek' (abban vagyok) és vannak a többiek. 13/L (hatosztályos gimi)
2013. ápr. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk ilyen nincs. Klikkek alakultak ki, de az is csak a lányok között és pár kivételt eltekintve nincsenek nagy ellentétek sem. 17/F
2013. ápr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
57%

31-en vagyunk.

Van egy nagy csoport tele menőkkel (okosak, gazdagok)

Talpnyalók.

Középmenők (akiket az osztály nagy része szereti, és jóban vannak a menőkkel, jó fejek)

A nyomik (akik buták, undorítóak, hü.lyék.)

2013. ápr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!