Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Ti hogy keresitek...

Kamaszok! Ti hogy keresitek meg valakinek a nevét?

Figyelt kérdés

Mondjuk láttátok valahol, talán beszltetek is két szót, de a nevét nem tudjátok. Hogy, hol keresitek meg az illetőt?


Nem ötleteket szeretnék, mert én megtaláltam akit kerestem, csak érdekel ti hogyan csináljátok. :)


Előre is köszi!


16/L


2013. márc. 14. 19:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
megnézném facebookon a legközelebbi lehetséges ismerőst mondjuk osztálytárs, és megkeresed az osztályképen
2013. márc. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Haha, ez jó! :D Erre én is gondoltam amúgy, de végül kicsit bonyolultabban szereztem meg a nevét. :D
2013. márc. 14. 20:13
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Van egy barátom, aki szinte mindenkit ismer a városban, szóval adok egy kis leírást és megtudom, hogy ki az :D Így ismertem meg az egyik haverom :)
2013. márc. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én anno végignéztem az összes városbeli pasi iwiwjét, mert semmit nem tudtam róla, csak láttam az utcán.
2013. márc. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
És végül megtaláltad? :D
2013. márc. 14. 20:31
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha látom valakivel akit nem ismerek de az ő nevét tudom akkor a képei közt megnézem face-n, hogy van-s közös képük és megvan-e jelölve. Vagy az ismerőseit végig lapozgatom ( ha nincs 1000 :D )


IWIW-MYVIP-en régebben lehetett nem szerinti keresést csinálni, ott beírtam, hogy XY idős, lány, lakhelyét és végiglapozgattam.

2013. márc. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
meg.. V-vel kezdődik a vezetékneve, gondolhatod mennyit kerestem.. :D
2013. márc. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ezek jóóók! :D

Én most úgy találtam meg a keresett fiút, hogy a sulinkba jár egy 9.-es lány, aki abból a suliból jött, ahonnan a fiú is (azért tudom hol tanul, mert hozzánk jött iskolalátogatóba és megkérdeztem tőle, de persze a nevét az nem... én hülye). A lánynak szerencsére nem vol 1000 ismerőse, tehát megtaláltam a keresett fiú egyik osztálytárát, aki ugyancsak jött a sulinkba látogatni, és annak a fiúnak az ask-ján megkérdeztem (névtelenül), hogy hogy hívják akit kerestem. :D De végül meglett.. :P

2013. márc. 15. 11:57
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer a sulinkból is kerestem egy srác nevét, de nem volt fenn róla kép, így ott nem találtam meg. Ismertem az osztálytársát, ő meg nem tudta kiről beszélek, nem akkor kérdeztem, amikor ő is ott volt. Majd meguntam. Odamentem az osztálytermükhöz, összenéztünk és mutogattam neki, hogy jöjjön ki. Kijött és mondtam neki, hogy add meg légyszi az MSN címed. Megadta, de úgy remegett a kezem, hogy nem tudtam beírni a telefonba, megkértem inkább ő írja be. :) Se veled se nélküled kapcsolat lett belőle, pár hónapig ment a dolog, de nagyon örülök, hogy odamentem. :)
2013. márc. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Na, ez aranyos sztori! :) Én tuti nem merném. :D
2013. márc. 15. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!