Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szeretnek a fiatalok...

Mit szeretnek a fiatalok annyira a tetoválásban?

Figyelt kérdés

Szerintem rettenetes gusztustalan. Több osztálytársam is tele van (4-5 db), szörnyű. Ezen felül még hetekig fáj is nekik, miután feltették. Mégis mi ebben olyan jó?

19/f


2013. márc. 13. 22:42
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
36%
Én elhiszem, hogy itt valaki "magára talált" 15 évesen. Csak az a baj, hogy a 25 éves önmaga talán szóba sem állna a 15 éves önmagával! Én spec. egy hülye ribanc voltam 15 évesen. Most 27 vagyok. Most már mondhatom, hogy magamra találtam. 15 évesen ez csak hormonroham, de baromi komolyan veszed magad, egyedinek hiszed, de nem vagy az. Majd felnősz te is, és rájössz erre!
2013. márc. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
84%

Hát, ez a DIVAT szó elég vicces, mivel szerintem pl Afrikában nem divatként csinálják... Vagy az ókorban divat volt? mert akkor elég régóta húzódó DIVAT...

Anyukám is eléggé tini lehet, mert ő 43 évesen csináltatott, a töritanárom 47

Kortól, nemtől, hovatartozástól, családi háttértől független dolog a tetoválás. Ma már egy művészeti ágnak is nevezhetném, olyan szinten vannak a magyar tetoválók.

Én is viselek rendes tetoválást, hegtetoválást és igen, a hegeim fájnak MOST, akkor nem.

Akkora endorfin szabadul fel tetoválás közben az emberben, hogy az nemigaz.. :)

DIVAT

pf

18l

2013. márc. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
60%

Ha ennyire zavar ne nézz rá.

Neked miért olyan a hajad amilyen? Nekem nem tetszik :S szörnyű...


Na ez egy ugyan ilyen dolog. Az másság nem szégyen hanem egyéniség. És szerintem tök jók a tetkós csajok.


16/L

2013. márc. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
46%
Én azokon a "haverjaimon" röhögök nagyot, akik lementek 1-2x a konditerembe, ott fekvenyomtak kb. 2 percet, és rá 1 hétre már rohantak is az "izmaikra" tetováltatni valamit, és aztán büszkén mutogatták. Hát, nem tettem nekik szóvá, hogy szánalmas, de azért a véleményem megvolt róluk. Egyébként szerintem is csúnya, majd idősebb korukban kíváncsi vagyok hogy fog nekik a szottyadt, ráncos bőrükön egy fekete tintapaca mutatni, amire anno több pénzt pocsékoltak el, mint egy minimálbért kereső ember.
2013. márc. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
62%
Az, hogy ki hogyan viseli a saját testét, egyáltalűn nem függ össze azzal, hogy ki mennyire intelligens. Ez a "felnőtt ember előre is gondol" dolog meg nagyon szép közhely, csak épp semmi köze a tetováláshoz. Egy felnőtt ember el tudja tán dönteni, akar-e maradandó nyomot hagyni a testén vagy nem. Ha meggondolja magát, így járt, mindenki hibázik, és mindenki viseli annak a következményeit, csak van aki a lelkében, szívében, más meg a bőrén. Mi a különbség? Nem kell, hogy tetsszen, unalmas is lenne, de amiatt lehülyézni, meg elítélni valakit, mert nem úgy néz ki, ahogy te azt elvárod, elég ostoba dolog, és csakis titeket minősít, nem pedig azt, akit leszóltok.
2013. márc. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
76%

Sokan leírták már előttem, hogy ez egy bizonyos önkifejezés. Vannak akik a divatban, táncban, zenében stb.-ben fejezik ki magukat, mások meg pont a tetoválásban.(legalábbis én ezzel értek egyet.):) Nekem tetszenek a tetoválások, sőt én is szeretnék majd, ha betöltöm a 18-at. Egy felíratot szeretnék, ami elég sokat jelent nekem és biztos vagyok benne, hogy nem fogom megbánni ha már "érettebb" leszek sem.:) Biztos fájni fog, de nem érdekel, hisz mi az a pár hét fájdalom mikor már ígyis 2 éve vágyom rá?!:) Ezen kívül szeretném, hogy idős koromban arról a tetoválásról eszembejussanak majd a fiatal éveim, a hibáim és az abból származó tapasztalataim.:) na igen, most jöhet az, hogy 'de ezt miért egy életreszóló tetoválás formályában szeretném'..

16/L

2013. márc. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Nekem két tetkóm. Mindkettő nagyon sokat jelent. Nem csak csilli-villi pillangó, mert hű de szép, hanem mindkettőnek komoly jelentéstartalma van. Soha nem fogom megbánni egyiket sem. És még szeretnék párat, amit szintén nagyon sokat jelentenek. :)

17/l

2013. márc. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
23%
Én 20 éves fiú vagyok és én sem értem. A tetoválás egyébként is bőrrákot okoz régen az embereknek nem volt és tudtak létezni anélkül is. És lehet hogy most szép de mi lesz ha majd ráncos megereszkedett bőr lesz öreg korra akkor hogy fog kinézni akármilyen tetoválás is? Szerintem nem egy szép látány, persze le lehet szedni drága lézeres fájdalmas kezelésekkel akinek van pénze rá. De teljesen nem nagyon lehet eltüntetni. Röhögök azokon akik az egész testüket vgy felsőtestüket tetoválják ők csúnyán fognak ám kinézni 50 60 éves korukra. Főleg egy lányon tetoválás az szerintem ku@vás nagyon.
2013. márc. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Szerintem nem annyira rossz ez idős korban sem :) Kilehet venni mi van rajta nem csak egy "tintapaca".

2013. márc. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%
Ez gusztustalanul néz ki, kedves utolsó.
2013. márc. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!