Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányok melyik óramárkát...

Lányok melyik óramárkát válasszam?

Figyelt kérdés
Ice watch vagy Esprit?Húsvétra kérném mindegyiknél jó órák vannak.Melyikkel lehet a legkevesebb baj?
2013. márc. 13. 06:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezekben a divatorakban altalaban mas gyartok jol bevalt werkjei dolgoznak, azokkal baj nem lesz. A tokozasnal mar lehetnek problemak, de ugyis elobb meg fogod unni, mint ahogy tonkremennenek:)
2013. márc. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Espritre szavazok!!!!! Nem is tudom z enyém hány éves, és még mindig szeretem, és tetszik!
2013. márc. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ice watch egyértelműen nicki minaj is megmondta
2013. márc. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ice watch.
2013. márc. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

15:36 nicki minaj szomorodjon meg és haljon éhen :D


Esprit!

2013. márc. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ive watch!! Az nagyon jó, és gyönyörű. Nekem van olyan órám, imádom!! 50.000 ft körül van, nem annyira drága egy ilyen jó óráho képest, úgyhogy én azt ajánlom!!
2013. márc. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kissé túl vannak ezek árazva, úgy érzem:D

Egy műanyag tokozású, műanyag szíjas óráért ne adjunk már 40e Ft-ot adott esetben:D Kb 5000-ért szerelik össze a gyárakban: anyagköltséggel, munkabérrel és a (vélhetően a japánoktól megvásárolt) Myota szerkezettel együtt.

Ennyi pénzért vehetsz egy erős középkategóriás mechanikus vagy automata órát, ami akkor is óra lesz, amikor ezek a műanyag szarok már rég a szeméttelepen kötnek ki.

Vagy egy felső-középkategóriás eredeti japán quartz-ot, ugyanez mondható el róluk. Örök élet és még két nap.


De persze ha inkább a külcsín, mint a belbecs fontosabb, akkor nyilván ezek a divatórák a befutók:)

2013. márc. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ice watch

(nekem kettő is van, fekete és fehér. Az egyszerű, 'sima', biztos tudod, melyik)

2013. márc. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
12 éves vagyok 40,000ft ért nem kapok órát amit kinéztem magamnak az egy 23000ft os óra.Szilikon szíjas fehér fekete számlappal.Szerintem Watch ot fogom választani.
2013. márc. 17. 07:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!