Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Melyiküket válasszam?

Melyiküket válasszam?

Figyelt kérdés
14/L vagyok 9.-es van két srác akiknek bejövök de nem tudom melyiküket válasszam. Az egyik 11.-es a suli egyik legmenőbb pasija nagyon helyes és kedves is közvetlen sok a haverja. A másik 9.-es ő is nagyon helyes de benne van még valami ami miatt talán jobban tetszik ő s kedves és vicces.Nem tudom melyiküket válasszam?
2011. máj. 19. 16:34
1 2
 1/11 :) :) :) ***** válasza:
hát hogyha a 2.ba van valami ami jobban tetszik akkor válaszd a 2.-at :)
2011. máj. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Melyikükbe vagy szerelmes? Egyébként a tizenegyedikes srác nem biztos hogy igazi kapcsolatot akarna veled. :S De nem is értem miért ilyeneken gondolkozol ennyi idősen.
2011. máj. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj. Szerintem, hogyha "választanod" kell kettő közül, akkor egyik sem tetszik igazán, csak szimpatikusak, az meg inkább haverság, barátság kategória. Ismerd meg őket jobban, lehet, hogy inkább "this is a beginning of a beautiful friendship". :)
2011. máj. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez már a 3.ien kérdés mstanában h 1 14éves 9.-es lány kérdez vmit egy 11.-es pasiról,mindig 1 kicsit másképp.:P
2011. máj. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
a 2.- kal.
2011. máj. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A múltkor már jártál a 11-es pasival... két kérdésedben is... had ne linkeljem. Vagy nagyon hazudsz, vagy valami nagyon nem klappol veled
2011. máj. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Egyiket sem.

Majd, ha valaki igazán tetszeni fog akkor nem kell megkérdezned senkitől, hogy őt válaszd vagy valaki mást.

2011. máj. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
utolsó előtti: honnan tudod, hogy ő kérdezte? képzeld, sok a 14 éves, 9edikes lány... és mivel nincs kiírva a neve, nem tudhatod.... de nyugodtan linkelj engem érdekelne..
2011. máj. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azt válaszd, aki a 2., szóval akibe az egyik fiú után szerettél bele, mert ha igazán szeretted volna az elsőt, nem szerettél volna bele a másodikba :D remélem érthető.


De pl.

Zoliba beleszerettél nyáron, Petibe meg ősszel, akkor Petit válaszd, mert ő bele is beleszerettél, tehát nem igazán szereted Zolit

2011. máj. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ahogy a nemkutya is megírta válaszd a 2.
2011. jún. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!