Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamas lányok, ti elolvasnátok...

Kamas lányok, ti elolvasnátok ezt a könyvet a tartalma alapján?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nem jó kategóriába tettem, de a könyvekhez nem mertem, mert még nem adták ki.


X Y saját bevallása szerint unalmas és béna lány. Amikor azonban Z, a  testvére, és egyben suliújság főszerkesztője megkéri, hogy férkőzzön be a menők kegyeibe, hogy aztán kiadhassa a titkaikat a suliújság különszámában, X élete egy csapásra megváltozik. Barátnői segítségével bekerül a menők közé, ahol azonban egyáltalán nem az várja, amire számított. X-re rátalál a szerelem, barátokat és ellenségeket szerez, ő lesz a suli legmenőbb diákja, rengeteg titkot fed fel, és rengeteg olyan ügybe keveredik bele, amibe egyáltalán nem is akart, nem is beszélve a folyamatos hazugságról. A helyzetet csak bonyolítja, hogy egy régi ismerőse is felbukkan, és zűrös családi élete sem kedvez neki. Hazugságot hazugság hátára halmoz, tévedést tévedésre, mindenki tőle várja a megváltást, miközben az irányítás kicsúszik a kezéből, és ha nem vigyáz, mindenki ellene fordulhat. Vajon mi lesz a rosszlány sorsa?



#könyv #tartalom #szárnypróbálgatások
2013. febr. 2. 14:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Sablonos.
2013. febr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket. Egyébként nem akarom én kiadni, kicsit korán lenne még az, ez csak amolyan első szárnypróbálgatás. Lehet, hogy a neten megjelentetem. De azért köszi. Egyedül a második válasszal vannak fenntartásaim, mivel nem én írtam az ajánlót, ezért nem tudom, honnan veszi, hogy nem jó a stílusom, másrészt az életkorom nem tudom, hogyan is kapcsolódik a témához.
2013. febr. 2. 16:45
 13/22 anonim ***** válasza:
Nem, mert minden silány tini-ponyvaregény, film, sorozat erről szól. Ez egy sablon, százmillió ilyen film és könyv van. Ez egy alapsztori... Gossip Girl, Szent Johanna Gimi, Bajos csajok, Kislány nagylány, A klikk, ez mind ilyen alkotás és ez csak a töredéke annak ami létezik. Az, hogy egy ilyen könyv sikeres legyen, akkor egy más szemszögből kell megközelíteni, egyéni hangvételben írni, vagy kell valami más fordulat.
2013. febr. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó, olvastad te már a Szent Johanna Gimit? Mert az nagyon nem erről szól...
2013. febr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Jaj, kérlek szjg rajongók, ne gyertek most védeni a könyvet. Én is szeretem, szerintem is jó, de ennek a kérdésnek itt semmi köze nincs az szjghez. Amúgy 11 pesnek igaza van, valamennyire minden ilyen tinikönyv hasonlít egymásra.
2013. febr. 2. 18:46
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Akármennyire is sablonos, én szeretem az ilyeneket. :) Tehát nekem is elküldhetek majd!!! :)
2013. febr. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Szerintem még mindig sokkal jobb, mint az a rengeteg, vámpíros, vérfarkosos, és egyéb nem létező szörnyeteges könyv, mindent elégetném, annyira idegesítenek.
2013. febr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
51%

nem mert sablonos és suliújságos témában nemrég jött ki egy ezerszer jobb könyv :)

17/L

2013. febr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
68%
Nem vagyok rajongó, de ezt a butaságot muszáj volt kijavítanom :) Egyébként az író stílusától függ, hogy elolvasnám-e. Hiába sablon sztori, ha valami egyedi stílusa lenne, biztos, hogy elolvasnám.
2013. febr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Sablonos, de nem mindegy? Nem attól függ, hogy jó-e egy könyv, hogy mennyire sablonos a történet, hanem leginkább a stílusától. Olvastam már borzasztó, bár tényleg, igazán eredeti könyvet...

Elolvasnám(főleg most, pont ilyen hangulatom van mostanában), de nem hiszem, hogy meg is venném.

2013. febr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!