Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamas lányok, ti elolvasnátok...

Kamas lányok, ti elolvasnátok ezt a könyvet a tartalma alapján?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nem jó kategóriába tettem, de a könyvekhez nem mertem, mert még nem adták ki.


X Y saját bevallása szerint unalmas és béna lány. Amikor azonban Z, a  testvére, és egyben suliújság főszerkesztője megkéri, hogy férkőzzön be a menők kegyeibe, hogy aztán kiadhassa a titkaikat a suliújság különszámában, X élete egy csapásra megváltozik. Barátnői segítségével bekerül a menők közé, ahol azonban egyáltalán nem az várja, amire számított. X-re rátalál a szerelem, barátokat és ellenségeket szerez, ő lesz a suli legmenőbb diákja, rengeteg titkot fed fel, és rengeteg olyan ügybe keveredik bele, amibe egyáltalán nem is akart, nem is beszélve a folyamatos hazugságról. A helyzetet csak bonyolítja, hogy egy régi ismerőse is felbukkan, és zűrös családi élete sem kedvez neki. Hazugságot hazugság hátára halmoz, tévedést tévedésre, mindenki tőle várja a megváltást, miközben az irányítás kicsúszik a kezéből, és ha nem vigyáz, mindenki ellene fordulhat. Vajon mi lesz a rosszlány sorsa?



#könyv #tartalom #szárnypróbálgatások
2013. febr. 2. 14:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%

Igen, elolvasnám.

14/L

2013. febr. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
nem, mert tucatötlet, sablonos, a kérdésedből ítélve a fogalmazásmódod sem kompenzálja a banalitását és nem lehetsz több 14nél, ami azt jelenti, hogy a könyvedet nem adják ki.
2013. febr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
16 vagyok
2013. febr. 2. 15:05
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Túl sablonos, ötlettelen, ezerszer megírták már.

18/l

2013. febr. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
rettentő gagyi és sablonos. ezer ilyen film van, meg könyv is.
2013. febr. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
68%
én igen :)
2013. febr. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
77%
ha nem is adják ki nekem elküldheted mert érdekelne :))
2013. febr. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert sablon. Én az egyedi, ötletes, jól megírt könyveket szeretem.

17/l

2013. febr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
51%

Bajos csajok feeling... Ami, hát egyrészről jó, mert imádom azt a filmet, kívülről tudom szinte az összes szöveget, annyiszor láttam, de valóban, sablonos a történet. De ettől függetlenül én is szívesen elolvasnám, de ne várd, hogy bárki is kiadja... El fogják utasítani, mert nincs benne fantázia, és minden magát írónak tartó tini ilyen típusú történetet tud csak kitalálni.

16/L

2013. febr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem, biztos, hogy nem.
2013. febr. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!