Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez ez mitől lehet?

Ez ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
A menstruációm múlt hónapban jött meg először de csak kicsit és kevés ideig. Most viszont már 5. napja ugyanolyan nagy intenzitással folyik .

2013. jan. 14. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Az hogy van akinek 1-2 év útán áll be rendesen nyugodj meg.
2013. jan. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális. Mindenkinek másképp működik a szervezete, és ahogy az első válaszoló is írta, 2 éven belül kell rendszeressé válnia.
2013. jan. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az oké de én azért félek kicsit hogy valami baj van mert nem gondolnám természetesnek hogy most már 6. napja semmit sem csillapodott.
2013. jan. 15. 13:56
 4/6 anonim ***** válasza:

nyugi, lesz ez még rosszabb is. :D

nincs semmi baj... :) nekem 2 év után is sokszor "rosszalkodik"


16L

2013. jan. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké köszi.
2013. jan. 15. 17:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsére még nincs iyen gondom, de állítólag az első, vagyis az első pár ilyen alkalom nagyon gáz. Nekem azt mondták, hogy ne ijedjek majd meg, ha sok lesz, vagy valami. Olvastam, hogy átlagosan 65 ml szokott eltávozni, de ez ilyenkor több is lehet. Olvashatsz róla az ob. oldalon. Sok hasznos infó van ott! :)
2013. jan. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!