Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti hogy előznétek meg...

Szülők, ti hogy előznétek meg azt, hogy a gyereketek kellemetlenül érezze magát amiatt, hogy ti szexeltek?

Figyelt kérdés

Emlékszem én mindig áthallottam, és ez 12-13 éves koromban nagyon zavaró, rossz és felkavaró élmény volt.

Tudtam mi az és tudtam mit csinálnak, de volt egy ilyen képzavarom, hogy ők olyat sose. Nem túlzok, egy világ omlott össze bennem. Nem szeretném, ha az én gyerekeim is így éreznének, hanem inkább vegyék természetes és jó dolognak, mint amilyen valójában. Hogy csináljátok / hogy vezetitek rá őket ?


2012. dec. 29. 00:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A mi kicsink meg kicsi (2 ev). Latja, hogy szeretjuk egymast Apaval. Ez neki a termeszetes. Latja azt is, hogy vitatkozunk a csaladban el.

Teljesen normalis, hogy felkavaro elmeny volt - nekem is az lett volna!

Szoval ovatosan csinaljuk. Csendben, neha elengednem magam de nem akarom, hogy kitantorogjon a szobajabol es hasonlo kellemetlen elmenyben legyen resze. Soha nem fogunk titkot csinalni abbol, hogy szeretjuk egymast. Sokszor megoleljuk egymast es van amikor 3-an olelkezunk....

De addig amig nem erik meg ra, addig nem beszelunk rola. Emlekszem nekem mennyire kellemetlen volt ez a tema.

2012. dec. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm velem is ugyan ez volt a helyzet. A baj az volt, hogy engem túlságosan is beavattak a felnőtt életbe. 12 évesen tisztában voltam az anyagiakkal a nehézségekkel és persze az ők szexuális életükkel is. Rendben szerették egymást, de ez nekem is felkavaró élmény volt. Olyankor ha tehetem inkább ki is mentem a házból, vagy elmentem otthonról (mondjuk ez már később volt 16-17 évesen) Olyan szinten voltam ezek miatt zárkózott, hogy pl. nem mertem zenét hallgatni vagy nem mertem a barátomat haza vinni. De ez jó 20 éve volt. Most 2 kislányom van 8 és 10 évesek. Tudják mi az de lehetőleg akkor csináljuk mikor már alszanak.
2012. dec. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én amiatt hogy tisztában vagyok azzal hogy anyám szexel,még nem érzem magam kellemetlenül.Viszont attól hogy benyitottam egyszer véletlen,és a képtől amit mentálisan megörökítettem,én is összeomlottam.

Szerintem az ilyesmi előfordul,viszont a részletek,és a szex a szülők között mint topik maradjon tabu.

Engem az készít ki,mikor anyukám,még ha burkoltan is,de a nővéremmel beszélgetnek a szexuális tapasztalataikról.Jó,lehet hogy egy egy szülői beszélgetés magával hozza a tényt hogy a szülők is szexelnek,de úgy gondolom hogy minimalizálni kell a felesleges felfedését annak hogy a szülők SZEXELNEK,mert a gyerek tisztában van vele.

2012. dec. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi felkavaró nincs benne. A mai gyerekeknek meg aztán biztos. Unokatesómnál voltam, amikor hallottuk hogy a nővéreék épp szexelnek, jó hangosan. És mivolt benne?

Volt olyan, hogy a szomszédba játszottam(7éves lehettem) és hazajöttem és anya meg apa szexeltek. Rájuknyitottam...azon bosszantottam magam hogy most miattam nem lesz kistestvérem:D Anyának van egy élettársa mert elváltak...hát találtam a szekrényükbe gumit, de nem éltem meg traumaként, mindenki csinálja. Meg amugyis...minek kell visítozni szex közbe?..Legyél csendbe és nem "tudja" meg a gyereked.

2012. dec. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!