Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek anyukám örül Neki?

Szerintetek anyukám örül Neki?

Figyelt kérdés

Gyűjtöttem nyáron pénz össze és holnapra "meghívtam" a DM.-be.Mivel most válság van,de gondolom ezt párán észrevették.És így most nemtudod magának megvenni néhány dolgot.(Anyukámról tudni kell,hogy inkább megveszi a Niveát meg ilyeneket,meg nagyon szereti a Balleát,a dm saját márkáját)És a lényeg mondatm neki hogy holnap mennyünk el és akármit választhat,balzsam,sampon,arckrémó meg egyebek.Szerintetek TÉNYLEG örül,hogy veszek neki ilyeneket??Anyukák Ti örülnétek Neki?

(Egyébként anyu szereti ha rajzolok,neki meg ilyenek a cégnél már a fal teli van a rajzaimmal meg a gépen már van 1 ilyen mappa is amin cska Ő,apu,meg én,állatok vannak,szerkzetett képek)DE gondoltam,most Neki is kijár,hogy valami drágább krémet vagy amire szüksége van vegyen.Ti ,hogy gondoljátok??


13 éves lány vagyok egyébként


2009. aug. 16. 22:12
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

na az komoly így már én is voltam hogy na anyu vásároljunk be de most én fizetek úgyis meg van mindenem nem tudom mire költeni a pénzem,eljött velem de ő fizetett a pénztárnál ugye mert hogy lehet én rosszul adok aztán nem veszem észre és tőlem meg nem akarta elfogadni :/ mondta h költsem el majd suliba büfénél meg ilyenek ..

am jófej vagy h veszel anyukádnak ezt azt:)

2009. aug. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

De nekem elfogadta,lehet h elírtam,de Ő kérte el x)

Köszi a választ.

2009. aug. 18. 21:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!