Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek anyukám örül Neki?

Szerintetek anyukám örül Neki?

Figyelt kérdés

Gyűjtöttem nyáron pénz össze és holnapra "meghívtam" a DM.-be.Mivel most válság van,de gondolom ezt párán észrevették.És így most nemtudod magának megvenni néhány dolgot.(Anyukámról tudni kell,hogy inkább megveszi a Niveát meg ilyeneket,meg nagyon szereti a Balleát,a dm saját márkáját)És a lényeg mondatm neki hogy holnap mennyünk el és akármit választhat,balzsam,sampon,arckrémó meg egyebek.Szerintetek TÉNYLEG örül,hogy veszek neki ilyeneket??Anyukák Ti örülnétek Neki?

(Egyébként anyu szereti ha rajzolok,neki meg ilyenek a cégnél már a fal teli van a rajzaimmal meg a gépen már van 1 ilyen mappa is amin cska Ő,apu,meg én,állatok vannak,szerkzetett képek)DE gondoltam,most Neki is kijár,hogy valami drágább krémet vagy amire szüksége van vegyen.Ti ,hogy gondoljátok??


13 éves lány vagyok egyébként


2009. aug. 16. 22:12
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

KÖszönöm a válaszokat.

12 éves lány:Ügyes vagy :)

Egyébkéntén elhívom,mert Ő tudja mirevágyik jobban és így is többet lehetünk eggyüt,kikapcsolodás Neki egy kicsit.Szerintem ha már dolgozik értünk,hogy nekem megtudjon adni mindent én annyit megtehetek,hogy takarítok,főzök és egyebek,meg legalább elhívom egy kis vásárlásra.Micel Ő elmegy kozmrtikushoz,körmöshöz,fodrászhoz és így már nem marad pénze ezértén meg elhívom,hogy amire most a legnaggyobb szüksége van megkapja :).És én meg majd mindig férreteszek 500 forintot és egyszer meglesz a pénz a black time parfümhöz :):)

2009. aug. 17. 11:13
 12/22 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jól gondolkozol, anyukád büszke lehet rád. Igazán jó munkát végzett.

Ami a választ illeti a kérdésedre, igen én nagyon örülnék ha egyszer pár év múlva az én fiam is hasonló dologgal akarna meglepni.

Biztosan anyukád is nagyon örül neki, hogy te nem csak magadra gondolsz.

2009. aug. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)Biztos a Te fiad is fog majd ilyeneket csinálni.De most megyek,mert mindjárt leég a tea :)

Meg még mire ezt a nagy házat összetakarítom remélem 5-re végezni fogok.További szép napot.

2009. aug. 17. 15:05
 14/22 anonim ***** válasza:
Nagyon jólelkü és önzetlen van
2009. aug. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Biztos hogy örűlni fog neki.

Viszont akkor már próbáljátok ki a limitált kiadású tüsfűrdőket is. Jó az illatuk hátha akad még nem tudom melyik városban laktok ha kisebb forgalmú az üzlet akkor biztos lesz polcon.

És ha tényleg nagyon szereti a Baleás termékeket érdemes azokat megvenni mert úgy több féle termékcsaládból tudtok vásárolni. De ha anyukádnak lesz akkor arcápolás és kézápolás lesz a megfelelő sor :)


Ja és a legfontosabb. A pontgyűjtő kártyát ne hagyjátok otthon hisz 150 pontért akár 15% kedvezményt is kaphattok.


Egy dm-es :)

2009. aug. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Hihetetlenül aranyos lány vagy :D nagyon jó látni, hogy így gondolkodsz. Szerintem Anyukád meg fog hatódni :) ., majd írd meg, hogy mi lett

16/f

2009. aug. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

persze hogy örül neki :) az én anyukám mindig mondja hogy ne vegyünk neki semmit nem kell neki semmi .. de mikor veszünk neki valamit látszik az arcán hogy örül hogy gondolunk rá ..ugyhogy biztos a te anyukád is örülni fog!

15/L

2009. aug. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Elmentünk :)

Anyunak vettem egy sauma(vagy mi) szőkéknek való hajbalzsamot,meg egy Balea tüsfürdőt.Ez így 800 forintra jött ki és úgy volt,hogy vettünk több mindent(ilyen otthonra való dolgokat,babahíntőbor stb..)és mondta,hogy ő itt kifizetni én meg majd kint odaadom a pénzt.Mondtam oks :),kimentünk elkérte érte a pénzt és hazametünk :).Ennyi a történet,mikor megkérdeztem örül-e neki azt mondtan igen.Köszönöm mindeninek a válaszát.

2009. aug. 18. 09:28
 19/22 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos vagy!Szerintem örülne neki!Remélem az én lányom is ilyen lesz amikor felnő! :)
2009. aug. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2009. aug. 18. 17:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!