Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis miért örül ennek az...

Mégis miért örül ennek az anyukám? (munkahely)

Figyelt kérdés

Szóval anya és a tesóm egy munka helyen dolgoznak.


Semmi másról nem szólnak a napok csak arról hogy a munkahelyen mikor emelik a bért meg mit mondott a kis Főnök a Cili az Editt a Jutitt mindig valaki.


Ha meg megmondom hogy már kerek egy órája a munkahelyről beszélnek, akkor meg én vagyok a köcsög tesóm szemébe meg a hisztis fogyatékos.


Apu sem beszél mindig a munkahelyéről SŐŐT nem is beszél.


Nem az zavar hogy beszél mert beszélgessenek de ne mindig


Jó ha egy héten egyszer el tudom mondani hogy mi történt az iskolába


2011. jan. 5. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sem jó, ha hazaviszik a családtagok a munkahelyi dolgokat. Szerintem kell, hogy legyen egy kis idő mindenkire,hogy elmondja kivel mi történt aznap, hallgassanak meg téged is, én is így gondolom.De, hogy egész nap másról sem beszélni?

Mióta megy ez így?

Mikor anyukád pl tvzik, menj oda hozzá és beszéld meg vele ezt.

2011. jan. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érthető, hogy anyukád, meg a tesód sokat beszélnek a munkahelyről, ez egy közös téma nekik, mindketten hozzá tudnak szólni. Azért téged is meghallgathatnának, meg beszélgethetnének veled az iskoláról. Nem egy héten egyszer, hanem naponta, hiszen ez neked fontos, ők meg a családod, valamilyen szempontból nekik is fontosnak kellene, hogy legyen.
2011. jan. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Ez majdnem olyan, mint nálunk. Tesóm jogásznak tanul, mint apu.És apu elég sokat dolgozik,és amikor ráér, akkor is tesómmal beszélget.

Más témájuk sincs, csak a jog, a politika a sport. Én meg ezeket le..om. Illetve nem tudok hozzászólni. Csak a sporthoz. Ami meg engem érdekel, az őket nem.

2011. jan. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De anyu az mégis csak az anyukám.. Nálunk úgy van hogy van egy téma és mindig átkanyarodnak a munkahelyre :S Bosszantó mert a másik tesóm is ott dolgozik :S
2011. jan. 5. 17:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!