Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyukám nem örül, hogy komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám nem örül, hogy komoly párkapcsolatban élek? Mit mondhatnék neki?

Figyelt kérdés
Az a baja, hogy a kedvesem az első nekem. Én 18 éves vagyok, ő 22. Másik barátom is volt előtte, de az alig nevezhető párkapcsolatnak, mert egy hónapig sem tartott. Vele már több, mint egy éve szeretjük egymást és nagyon boldogok vagyunk. Anyukám pedig arra bíztat, hogy tartsam nyitva a szemem, mert szerinte jobb ha nem az első az utolsó. Mit mondhatnék neki? Rosszul esik, hogy nem teszi boldoggá a boldogságom.
2010. júl. 22. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Ezzel azt sugallja édesanyád, hogy bizony nem érdemes leragadni nála, mert nem lesz belőle jó családapa, keresgélj még...

Szerencsére még nem kötelezted el magad.

2010. júl. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki,hogy Te most boldog vagy ezzel a fiúval,és hogy örülnie kéne inkább,minthogy beszól..annak talán jobban örülne,ha hetente más-más fiúkkal járnál?:S
2010. júl. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 18 évesen még nagyon fiatal vagy. Ne hallgass a szüleidre, maradj vele ha nektek jó, de azért nyilván ne házasodjatok össze, esetleg több év múlva. A kapcsolatotok úgyis meg fog "érni", így sok idő múlva majd meglátjátok, hogy egymáshoz valók vagytok-e, és akkor jöhet a házasság. A szülők sokszor nem a szív érdekeit nézik, hanem a társadalmi rangot, iskolai végzettséget, munkahelyet, milyen családból származik az illető stb stb.. nyilván ha egy 8 általánost végzett, dolgozni lusta, munkakerülő, verekedős pasiról van szó, akkor én is azt tanácsolom, hogy hagyd ott. :)
2010. júl. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű hogy szereted.

Mindenki más is volt már szerelmes nem te vagy az első.

De van amikor annyira szerelmesek vagyunk, hogy a rózsaszín ködfátyoltol nem látunk, csak azokat amiket mi akarunk, jobban mondva a szerelmünk jó tulajdonságait veszük észre.

Persze mások, külsőszemlélők, ők észreveszik mind a jót és mind a rosszat.

Ez nem azt jelenti hogy hagyd ott a pasidat, legyél vele boldog ameddig csak lehet de jidd el nem ő lesz sem az első sem az utolsó.

Én 18éves vagyok, 4hónapja ért véget az első barátommal a kapcsolatom ami 3év 8hónapig tartott.

Édesanyám nekem is ezeket mondta hogy járjak nyitott szemmel.Én is nagyon szeretttem az akkori páromat, de mikor már kicsit éretteb lettem rájöttem nem minden arany ami fénylik.

Most van egy kapcsolatom 1hónapja,nem biztos hogy sokáig meg lessz, de lehet hogy igen.

És azsem baj ha nem, pedig már vannak érzelmeim.

És hogy még annyit mondjak, azok az emberek sokkal jobb házaságban fognak élni, akiknek több kapcsolatuk volt, és nem az első férfival/nővel élik le az életüket, hisz ott azok könnyebben vágynak az újra, esetleg hütlenséggel is szembe kell nézni.

Ez csak az én gondolatom.Nem kell rám hallgatni,meg senki másra csak a te eszedre hallgas, de majd idővel rájössz te is, hogy milyen az életfintora.


18/L

2010. júl. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig vártál az első komoly kapcsolatoddal, vagy nagyon óvatos voltál, vagy nagyon zárkózott. Ha ez előbbi, akkor valószínűleg jól is választottál, ha nem csak vele beszélgettél előtte hanem más fiúkkal is ismerkedtél. Ha másképp lenne, akkor tényleg naiv lehetsz.


Ne foglalkozz a szülőkkel, ki mit mond. A te magánéleted nem a család élete. Mindig nyitva kell tartani a szemed, de ez nem jelenti azt hogy nem lehetsz boldog vele. Ne hangoljon le mások véleménye, ennyi erővel otthon is maradhatnál egész nap, nehogy elüssön egy autó. Anyukád csak félt téged.

2010. júl. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szindus ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy jobb mintha egy héten 10 férfival bújnál ágyba.
2010. júl. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. És pár hozzáfűznivalóm is lenne. :) Mással is ismerkedtem eddig csak nem találtam úgymond megfelelőnek őket. Szóval a semminél kicsit több tapasztalatom volt. Persze, hogy nem vagyok biztos benne, hogy mindig vele maradok...sőt. De attól anyukám megjegyzései valóban zavarnak...
2010. júl. 22. 15:45
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja és elfelejtettem leírni, hogy a szüleimmel is jól kijön szóval nem ez az oka, hogy ilyesmiket mond.
2010. júl. 22. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!