Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek hogy reagálna az...

Szerintetek hogy reagálna az anyám ha tudná hogy maszturbálok? 11/F

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 12:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
88%

Hát az tény hogy természetes dolog hogy maszturbálsz, de azért tényleg nem kéne anyukád elé állnod konkrétan azzal hogy te már maszturbálsz. Valószínűleg már úgyis tudja, ha már szoktatok beszélgetni, ezekről a témákról.

Viszont ha szeretnél vele erről beszélni akkor nyugodtan menj oda hozzá, és kérdezgess róla, hogy mégis mi pontosan az a maszturbálás.

Szerintem semmi negatív hatása nem lesz rád nézve. Abból amit írtál úgy vettem le, hogy a szüleid elég normálisan állnak hozzá a témához, valószínűleg nem fognak orvoshoz vinni e miatt, és semmi más kellemetlenséget sem fognak sem fizikailag, sem szellemileg neked okozni, nyugodj meg.

2009. aug. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
82%

Én sem mondtam neki soha. Minek :)12/L

Soha nem is beszélgettünk ilyenekről, de szerintem tudja, hogy csinálom

2009. okt. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
92%
Én hetente 2-szer szoktam csinálni. Nem tudják a szüleim de még a tesóm se. L/13
2009. okt. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
75%
elkell fogadnia
2009. okt. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem a szülővel kell ezt megbeszélni. és el nem tudnám képzelni hogy anyukám tanítson meg erre. ..
2009. okt. 9. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
66%

Hidd el,hogy

1.) a szüleid is voltak tinik és maszturbáltak ők is (valószínűleg most is meg-meg esik)

2.) pont a fentiek miatt nem kérdés, hogy tudják, mit csinálsz.

Ez teljesen rendben van! Vannak olyan intim dolgok, amikről mindnyájan tudunk, de mégsem állunk oda a család többi tagja elé és jelentjük be.

2009. okt. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!