Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek hogy reagálna az...

Szerintetek hogy reagálna az anyám ha tudná hogy maszturbálok? 11/F

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 12:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Ez természetes dolog, szerintem tudja is, hogy csinálod, mert szinte mindenki csinálja. Valószínűleg anyukád is.
2009. aug. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Meglepődnék,ha beszélni akarnál vele erről...

De egyébként igaza van az előttem szólónak,szinte mindenki csinálja,csak nem szoktunk annyira beszélni róla.

Én se mondanám el a fiamnak.

2009. aug. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Hát azért gondolja, hogy csinálod, ha nem máskor, de mikor annyi idős körül volt, mint te, biztos ő is csinálta, ez természetes. De azért nem kell odaállnod elé és közölnöd vele :D
2009. aug. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
igen mindenki csinálja, ezt a szülők is tudják,csak sajnos általában nem a legjobban fogadják.. engem pl. pszichológushoz vittek-.- utána évekig magamhoz se mertem nyúlni, mert azt hittem az rossz
2009. aug. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
nyugodtan matyizzál :)
2009. aug. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
93%
Hát, én egy elég cikis helyzetbe kerültem, az anyukám egyszer rám nyitott, miközben... Utána elvitt nőgyógyászhoz, de ez sem szegte kedvemet. :)
2009. aug. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
90%

Igaza van mindenkinek,aki eddig írt ide vissza neked!

Szerintem egyáltalán nem ciki,nyugodtan csináld!Az meg hogy anyukád hogy reagálna??Szerintem elösször jól kiakadna,de aztán rájönne,hogy ez így van jól!!!

2009. aug. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%
Ha az én gyerekem lennél, akkor én nem lenék rád mérges, sőt, inkább hagynám hogy te mondd el önszántadból és csak utána világosítanálak fel. Nem tartom cikinek, amit csinálsz. Mivel nem én vagyok az anyukád ezért nem tudni pontosan hogy is reagálna rá a muterod.
2009. aug. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Előző válaszoló: Hát, szoktam vele néha erről a témáról beszélgetni,kérdezgetni, de szerintem nem lenne mérges mert nem járhat terhességgel xD Általában részletesen válaszol kérdéseimre, és nem is szokott mérges lenni ebben a témában.
2009. aug. 17. 12:08
 10/16 anonim válasza:
86%
El nem tudom képzelni hogy van olyan hülye szülő aki ilyen miatt képes nőgyógyászhoz vagy pszihológushoz vinni a gyerekét. Ez egyszerűen abszurd. Mikor legelőször kérdezte anyám akkor letagadtam, utána már konkrétan nem kérdezett rá de persze tudta, mindeki csinálja, természetes dolog.
2009. aug. 18. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!