Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha már nem segít a szép szó...

Ha már nem segít a szép szó egy 13 éves fiúnál akkor érdemes egy atyai pofont alkalmazni?

Figyelt kérdés
Tényleg megpróbáltunk mindent, de nem ér semmit sem. Visszabeszél és néha ki is nevet ha mondok neki valamit! Nem vagyok az agresszió híve, de már nem tudom mit tehetnénk. Nem sérülést akarok neki okozni, hanem csak megpróbálni, hogy ez segítene-e??
2012. okt. 26. 09:11
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Szerintem is jól tetted, ha már tényleg mindent megtettél. Én egyszer kaptam pofont, anyám adta (már külön éltek a szüleim). Nem ért lelki sérülés, de mai napig emlékszem, hogy akkor megvilágosodtam, meddig mehetek el. :)

Remélem, komolyan elgondolkodik rajta ő is...

2012. okt. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Arra figyelj, hogy a húskloffolóval üssed meg.

Ha ez sem segít, akkor érdemes egy kést izzásig felmelegíteni és nekinyomni a hasának vagy a hátának.

jan. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!